Strona Gracjana Roztockiego jedynie z pozoru jest zwykłym albumem zdjęciowych jakich w necie są tysiące. Jeżeli przyjrzycie się bliżej aktywności "twórcy" odkryjecie unikalne zderzenie z rzeczywistością lat 90-tych.

Czy jest to boazeria w pokoju, czy skarpetki za 1 złoty, a może kreszowe kurtki... Wszystko stanowi o unikalności konwencji naszego boskiego artysty. Okazuje się, że Gracjan Roztocki ubiera się znakomicie. Niesamowite wyczucie koloru i konwencji. Jego butik z ubraniami zawojowałby z całą pewnością Londyn, Nowy Jork i Tokio. Co ciekawe młody artysta posiada niezwykle bogatą osobowość. Lubi przyrodę, naturyzm i generalnie życie we wszystkich jego kolorach. Gracjan Roztocki to prawdziwy humanista na miarę poprzedniej dekady.

Trendu.pl uznaje Gracjana za odkrycie artystyczne roku 2008, choć mamy dopiero styczeń. Tzw. artyści w stylu Wilhelma Sasnala powinni uczyć się wyrażania prawdziwych emocji i oryginalności konwencji od młodego guru. TrendzIn za innowacyjne podejście do sztuki i radość życia...