pakiety_sponsorskie

Produkty dostępne w pakietach - opis produktów:

Artykuł sponsorowany - tekst reklamowy uzupełniony grafiką o wysokiej skuteczności przekazu. Usytuowany jest na stronie głównej portalu, w niezmiennym miejscu co umożliwia masową komunikację. Daje możliwość publikowania informacji o charakterze eksperckim, pozwala na budowanie wiarygodności marki. Czas trwania: 1 tydzień. 1ooozł.

Artykuł reklamowy podstawowy 150zł - materiał każdorazowo trafia na stronę główną do kategorii tematycznej wybranego przez reklamodawcę(np. Moda). Obecność artykułu sygnalizowana jest krótkim splotem tekstowym (tytuł); Artykuł pozostaje w dziale nawet przez okres jednego roku.
Podstawowy+100zł – artykuł eksponowany jest w konkretnym dziale np.lifestyle, kobiety. mężczyźni, teens, premium )
Podstawowy+350zł - o wysokiej skuteczności przekazu. Zasady emisji: nowy materiał każdorazowo trafia na stronę główną, w pierwszej kolejności do głównego okna gdzie jest promowany naprzemiennie z pięcioma innymi artykułami, pozwala to na masowe komunikowanie treści. Kolejny etap to przejście do konkretnego działu tematycznego. Operacja ta ma na celu precyzyjne dotarcie treści reklamowych do właściwych/ pożądanych odbiorców. Mobilność artykułu sprawia, że nie traci on swojej „świeżości” i stale przyciąga uwagę odbiorców.
Artykuł pozostaje w dziale nawet przez okres jednego roku.
Wartością dodaną jest obecność w wyszukiwarce Google

Box Polecamy - to niestandardowa forma promocji, której główną zaleta jest masowe dotarcie do odbiorców. Ta forma reklamy przez cały okres emisji usytuowana jest na stronie głównej portalu w niezmiennym miejscu.

Wizytówka - zabieg ten podnosi efektywność pozycjonowania w wyszukiwarce Google materiałów publikowanych na Trendu.pl,
www.trendu.pl/twojanazwafirmy

Tapeta – umożliwia kontekstowy branding wybranego działu - czyli skuteczną ekspozycję i komunikację marki w kontekście emitowanych treści. Reklama graficzna w formie tapety w dziale tematycznym, która jest widoczna jako tło podczas całej wizyty internauty w konkretnym dziale. Zaletą tej formy promocji jest stały, długotrwały kontakt odbiorców z reklamą. Tapeta, ze wzglądu na swoją specyfikę, jest skutecznym narzędziem przy budowaniu wizerunku i świadomości marki.

Kreowanie trendu na markę - Pozycjonowanie marki klienta obok najbardziej pożądanych globalnych brandów

Produkty dodatkowe:

Relacja TrendzTv – absolutnie innowacyjna, multimedialna i niezwykle atrakcyjna forma promocji pozwalająca na skomponowanie bogatego przekazu informacyjnego.
Na kreację składa się film reklamowy oraz ramka wyposażona w przyciski start/pauza, stop, włącz/wyłącz dźwięk oraz we wskaźniki załadowania i postępu odtwarzania filmu.

Maksymalny czas trwania filmu video wynosi aż 3 min.

RalacjaTv oferuje wszystkie korzyści reklamy telewizyjnej, oddziałując jednocześnie na wzrok i słuch odbiorcy.
Jest znakomitym wsparciem kreowanego trendu.

Subdomena: Prosimy o kontakt z działem reklamy Trendu.pl

 

diamentowy

Jeżeli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami >>