Na temat seksu oralnego powiedziano naprawdę wiele. Sam seks oralny jest bardzo różnie postrzegany przez kobiety. Jedne uznają to za upodlenie, a inne widzą w tym przyjemność całkowitego oddawania się partnerowi. Jak zatem stać się dla niego „królową lodów”?
Penis jest tak skonstruowany, że najmocniej reaguje na pieszczoty żołędzi i okolic, ale nie należy zapominać o pieszczeniu całego penisa. Jeżeli partnerka nie może lub nie chce wziąć go całego do buzi, jest wskazane, by pomagała sobie przy pieszczotach ręką. Kobieta musi pamiętać o tym, by co jakiś czas zmieniać tempo, intensywność oraz kierunek ruchu ręki i języka. Nie należy zapominać o delikatnym lizaniu żołędzi, gdy masz jego skarb w ustach. Niektórzy faceci lubią mocniejsze pieszczoty i chcą lekkiego przygryzania, ale tego nie polecamy mniej doświadczonym. Oczywiście dla faceta najlepszy „lód” to ten połączony z połknięciem spermy. Panie jednak nie zawsze to lubią. Odrzuca ich smak spermy. Smak można nieco poprawić podsuwając ukochanemu słodkie owoce do jedzenia. Jeżeli już nie chcecie połykać soków faceta to pozwólcie mu wytrysnąć na wasze ciało (byle tylko nie do chusteczki!!!).
Kluczem do sukcesu jest tutaj zróżnicowanie, gdyż penis znieczula się na pieszczoty, jeśli jest długo dotykany w ten sam sposób. Oczywiście nic nie musi być robione na siłę, ale jeżeli go naprawdę kochasz, to właśnie dając mu satysfakcję oralnie najlepiej to okażesz.