Boisz się pierwszego pocałunku, a może chcesz wypróbować zupełnie coś nowego?! Mamy tutaj kilka dobrych i sprawdzonych metod, które sprawią, że będziesz najlepszy w sztuce całowania!

Jeden pocałunek angażuje zmysły, dotyku, smaku, powonienia. Każdy z nas inaczej całuje, inne ma metody. Chłopcy są wzrokowcami, dlatego przy pocałunkach wolą mieć otwarte oczy! Patrząc na swoją partnerkę bardziej ich nakręca! Dziewczyny są romantyczkami, dlatego zamykają oczy!

Idealny pocałunek nie istnieje, ponieważ każda osoba jest zupełnie inną indywidualnością, i zetknięcie się dwóch takich osób, zawsze daje róże efekty! I bardzo dobrze! Dzięki temu każdy twój pocałunek jest wyjątkowy!

Jeżeli nigdy jeszcze się nie całowałeś, możesz wypróbować najpierw na ręku. Muskaj swoją dłoń, delikatnie i subtelnie. Jeżeli jesteś już gotowy, umów się na randkę!

W czasie pocałunku porozumiewasz się ze swoją partnerką za pomocą ust i języka. Lekko muskaj jego wargi albo przesuwaj koniec swojego języka po ich brzegach. Usta są bardzo unerwione i reagują nawet na najsubtelniejsze bodźce.