Punktualnie o godzinie 20 na czerwonym dywanie prowadzącym do Obsessji pojawili się pierwsi goście. Zaledwie kilkanaście minut później wnętrze restauracji wypełniło się po brzegi. Wszystkich zaproszonych na otwarcie gości witał właściciel i mistrz kulinarny w jednej osobie - Beniamin Matatow. Sączące się ciepłe światło i subtelne akcenty kwiatowe stworzyły wyjątkowy klimat. Stoły uginały się od ilości przygotowanego na tę okazję jedzenia. Wykwintne potrawy, imponująca różnorodność gatunków mięs i ryb oraz wyrafinowany sposób ich podania sprawiały, że nikt nie mógł przejść obok nich obojętnie.

Na otwarciu pojawili się stali bywalcy Kuźni Smaku, przedstawiciele największych na rynku polskim firm oraz dziennikarze najpopularniejszych i najbardziej prestiżowych tytułów prasowych, radiowych i telewizyjnych. Salę Obsessji co chwilę rozświetlał blask fleszy, ponieważ na imprezę przybyli, m.in. Marek Włodarczyk, Maciej Zakościelny, Anna Maria Jopek, Elżbieta Jędrzejewska, rodzeństwo Paweł i Dorota Deląg oraz Fiolka. Wnętrze restauracji wypełniały dźwięki muzyki granej na żywo i głęboki, aksamitny głos Ani Ołdak. Niespodzianką wieczoru był występ Jacka Wójcickiego, który sprawił, że atmosfera sięgnęła zenitu. Po tej iście zmysłowej uczcie goście bawili się do późnych godzin nocnych przy dźwiękach muzyki klubowej.

Obsessja - nowa restauracja właściciela Kuźni Smaku to kontynuacja jakości Kuźni w nieco bardziej nowoczesnym wydaniu. Menu zmieniać się będzie w zależności od pór roku i produktów sezonowych. Obsessja to miejsce idealne na lunch lub obiad rodzinny, imprezy artystyczne i okolicznościowe. Bliskość centrum, wyśmienita kuchnia niekwestionowanych znawców gotowania, ciekawa aranżacja wnętrz oraz doświadczenie właścicieli sprawią, że wkrótce będzie to jedna z najlepszych restauracji w Warszawie.

Restauracja Obsessja, Warszawa, ul. Sulkiewicza 11 (wejście od ul. Belwederskiej)


www.obsessja.pl