Belvedere Vodka ogłosiła rozpoczęcie niezwykłej współpracy ze światowej sławy projektantką, ekstrawagancką córką wokalisty The Rolling Stones - Jade Jagger. Eksponując estetykę designu pierwszej na świecie wódki klasy „super premium luxury”, stworzono unikalny sztylet do kruszenia lodu nazwany, „ Belvedere Jagger Dagger”.

Belvedere Jagger Dagger, podawany jest do stolika wraz ze specjalnie ukształtowanym blokiem błyszczącego lodu. Rytuału dopełniają piękne modelki ubrane w stroje z zaprojektowanej przez Jade specjalnie dla Belvedere. Łącząc prowokatorskie podejście artystki do projektowania, muzyki oraz nocnego życia, zaprojektowany przez Jade, Belvedere Jagger Dagger powlekany jest w 12 karatowym, białym topazem, oprawiony w 42 kawałki akwamaryny i posiada rękojeść z czystego srebra.

Do użytku w ekskluzywnych lokalach na całym świecie, takich jak choćby londyński Crystal i nowojorski 1OAK, stworzonych zostanie zaledwie 100 „sztyletów” Belvedere Jagger Dagger, każdy o wartości 10 tysięcy dolarów. Pewna ilość egzemplarzy dostępna będzie również w luksusowych sklepach.