Kobiety nieustannie testują swoich potencjalnych partnerów. I co ciekawe, robią to tak, że panowie nie zawsze zdają sobie z tego sprawę. I wbrew pozorom o to im właśnie chodzi. No bo co to za test, którego wynik byłby z góry znany?

Możemy Wam, Panowie podać jednak kilka dobrych rad. Zapamiętajcie sobie, że wasze przechwałki na temat osiągnięć w rozmaitych dziedzinach są słuchane niezbyt chętnie. Nie znaczy to jednak, żebyście w ogóle nie mówili o swoich osiągnięciach. Kobiety cenią sobie w tej materii skromność i lepiej wypadniecie napomykając delikatnie o danym wydarzeniu niż wychwalając siebie pod niebiosa.
Kobiety obserwują zachowanie mężczyzn na każdym kroku. Najmniejszy nawet błąd zapamiętują dokładnie. Czasami wielokrotnie robią im z tego powodu wymówki. Jeżeli zaś będziecie się Panowie zachowywać zgodnie z zasadami, czeka Was nagroda.

Kobiety lubią się też z facetów… śmiać. Kpią sobie z elementów ich wizerunku czy ubioru. Ale prawidłową reakcją wcale nie jest przejęcie się „problemem”. Bardziej zaplusujesz, jeśli w dowcipny lub lekko uszczypliwy sposób się odgryziesz. Podobna rozwaga jest wymagana przy wspólnych wyjściach np. do klubu. Jeśli pozwolisz jej na swobodne poruszanie się po klubie, a sam zaczniesz zajmować się innymi kobietami – jesteś skreślony. Ale pozwól jej też samotnie pójść po drinka czy wyjść do toalety. Kobiety nie lubią zbytniego osaczania.

Najważniejsze jednak to dobra zabawa. Traktowanie spraw na luzie, odpowiedni dystans i pewne żelazne zasady są gwarancją sukcesu…