I oto wybrano - najlepiej ubrane, najbardziej gustowne i szykowne według Vogu’a.

Na podium Cate Blanchett w złotej sukiejnce Alexandra McQueen- przyłapana 27-ego stycznia na Australian Academy of Cinema and Television Arts Awards w Sydney.

Cate Blanchett w złotej kreacji

Miejsce drugie przypadło Natalii Vodianovej, która postawiła na wiosenną kolekcję Louis Vuitton. 27-ego stycznia podczas Maison Louis Vuitton Roma Etoile Cocktail.

Natalia Vodianowa w wiosennej kolekcji Louis Vuitton

Na trzecim Tilda Swinton w komplecie Haider Ackermann podczas Leaving The Daily Show With Jon Stewart w Nowym Jorku 1 lutego.

Tilda Swinton

Czwarte miejsce dla Keiry Knightley w Burberry Prorsum podczas Screening of A Dangerous Method, 1-ego lutego w Londynie.

Keira Knightley w kreacji Burberry


Na piątke ubrała się Rooney Mara w kreację Givenchy na premierę ,,Dziewczyny z tatuażem” w Tokio, 26-ego stycznia.

Rooney Mara na premierze


Szósta w kolejce jest Blake Lively w stonowanej sukience od Jasona Wu, na  Jason Wu for Target Launch Party, 26-ego stycznia w Nowym Jorku.

Blake Lively w sukience od Jasona Wu

Na siódmym Lauren Santo Domingo w oryginalnej propozycji Louis Vuitton również podczas Maison Louis Vuitton Roma Etoile Cocktail w Rzymie.

Lauren Santo Domingo w kreacji od Louis Vuitton

Ósma jest Michelle Obama w pastelowym wydaniu Michael Kors i J.Crew, podczas The Tonight Show With Jay Leno w Los Angeles 31-ego stycznia.

Michelle Obama w pastelowym wydaniu


Zaraz za nią, na dziewiątym Claire Courtin-Clarins również w Louis Vuitton na tym samym Maison Louis Vuitton Roma Etoile Cocktail, ramię w ramię z Virginie Courtin-Clarins, która zamknęła dziesiątkę.

Maison Louis Vuitton Roma Etoile Cocktail ramię w ramię z Virginie Courtin-Clarins

 

Autor: Aleksandra Daniszewska

Źródło zdjęć:

http://www.vogue.com/fashion/10-best-dressed/10-best-dressed-week-of-february-6-2012/