100 000 PLN na Sylwestra Marzeń

 

Do hucznego świętowania ostatniego dnia 2011 r. pozostało tylko kilka tygodni. Do tych, którzy jeszcze nie wiedzą lub nie zastanawiali się gdzie spędzą ten niezapomniany wieczór, skierowany jest konkurs „Wygraj Sylwestra Marzeń” – impreza warta 100 000 zł!

 

Mechanizm akcji jest prosty. Aby wziąć udział w zabawie należy zarejestrować się na stronie www.SylwesterMarzen.pl, stworzyć lub dołączyć do wybranej przez siebie grupy oraz zbierać punkty, które można uzyskać za otwarcie „1. Konta’’ w Credit Agricole Bank Polska i aktywne korzystanie z rachunku. Im więcej transakcji, tym większa szansa na wygraną.

 

Konkurs trwa do 30 listopada 2011 r., więc zostało jeszcze trochę czasu, by zebrać grono swoich znajomych i stanąć do walki o imprezę, której wartość to 100 000 zł. Grupa, która zbierze najwięcej punktów, wygrywa i sama decyduje, w jaki sposób chciałaby spędzić tegoroczną noc sylwestrową. Zwycięzcy, spośród kilku dostępnych opcji, mogą sami wybrać miejsce imprezy oraz jej klimat – w stylu Bollywood, PRL, Disco Fever, Matrix czy Hawajskiej Plaży. Uczestnicy mogę też zdecydować o rodzaju muzyki, serwowanego jedzenia oraz o dodatkowych atrakcjach, które złożą się na niezapomnianą zabawę sylwestrową

Każdy z członków grupy, która zajmie w konkursie 2. miejsce, otrzyma zestaw Sony Play Station 3 (160 GB), a zdobywcy 3. miejsca - bony do Empiku o wartości 100 zł każdy. Ogłoszenie wyników nastąpi 6 grudnia 2011 r.

Zapowiada się gorąca impreza, a sylwester za konto? Warto spróbować.

 

 

Więcej informacji: www.SylwesterMarzen.pl, www.Credit-Agricole.pl.