100% natury, 100% nowoczesności, 100% przyjemności czyli kosmetyki bez kompromisów

Potrzeba matką wynalazków! Tak samo było w przypadku marki Pat&Rub by Kinga Rusin.

Wielu z nas z pewnością marzy o kosmetykach ekologicznych, wykonanych z w 100 % z naturalnych, czystych i roślinnych surowców, jednocześnie pięknie pachnących i doskonale się wchłaniających. Czy chcialibyście mieć kosmetyki wyprodukowane  z najlepszych komponentów, wyszukanych w różnych częściach świata? Jezeli tak czytajcie dalej.

W 2007 roku narodziła się marka Pat&Rub. Jej właścicielkami i pomysłodawczyniami są Kinga Rusin i Magda Hajduk-Naklicka. Znają się od wielu lat i od wielu lat wymieniały się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi rynku kosmetycznego, Magda jako producent kosmetyków, a Kinga jako ich konsument. Z tych rozmów zrodził się pomysł wspólnej działalności na kosmetycznym rynku. Cel był od początku jasny: stworzyć najlepsze eko kosmetyki na polskim rynku, BEZ KOMPROMISÓW: bez żadnych konserwantów, sztucznych zapachów, parabenów i pochodnych ropy naftowej.

Udało się. Kosmetyki Pat&Rub od stycznia 2008 można kupić w perfumeriach Sephora w Polsce i sklepie internetowym marki. Powstały kosmetyki o których marzymy: znakomite w każdym aspekcie, rewelacyjne w działaniu, cudowne w aplikacji, uwodzące zapachem i zupełnie naturalne.

Kosmetyki Pat&Rub w szybkim czasie podbiły  serca konsumentów.

W ofercie znajdziecie kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy, włosów oraz kosmetyki dla Panów.

Wprowadzona w 2010 linia do pielęgnacji twarzy to seria, która z powodzeniem może konkurować nie tylko z najlepszymi naturalnymi, ale i konwencjonalnymi kosmetykami na całym świecie. To bardzo nowoczesne kosmetyki naturalne: zaawansowane technologicznie, pełne aktywnych składników, bardo skuteczne i przede wszystkim przyjemne w użyciu.

PAT&RUB by Kinga Rusin ma w swojej ofercie również kosmetyki do profesjonalnej pielęgnacji w SPA.

Zapraszamy do sklepu internetowego: www.patandrub.pl

Uwaga!!!: Na hasło Trendz wszyscy nasi użytkownicy otrzymują 15% rabatu na zakupy kosmetyków Pat&Rub. Rabaty na stronie Patandrub.pl łączą się. Przed Wami świetna okazja na świąteczne zakupy.