100 Proof - Kellie Pickler


Dziś 25 stycznia został oficjalnie wydany kolejny album Kellie Pickler, zatytułowany „100 proof”. Producentem  trzeciego już krążka artystki jest Frank Liddell. Amerykańska wokalistka, zdobyła sławę występując w piątym sezonie amerykańskiego Idola w 2006 roku, gdzie zajęła 6 miejsce. W tym samym roku podpisała kontrakt z wytwórnią płytową i wydała swój pierwszy singiel „Red High Heels”
Szybko stała się popularna, a jej trzy single z pierwszej płyty, m.in. „I Wonder” pojawiły się na Billboard Hot Country Songs.

100 Proof - Kellie Pickler

Ciekawostka:
Wokalistka Kellie Pickler wspiera wiele fundacji charytatywnych, występuje w koncertach i programach, które pomagają zbierać fundusze na różne organizacje.
Popularny filmik na YouTube.com , który zyskał dość sporą sławę, gdzie „głupia blondynka” zmierza się z piątoklasistą. Zastanawia się czy Europa to aby na pewno kraj i dziwi się, że istnieje takie Państwo jak Węgry to właśnie Kellie. Jej wygrana w tym programie była również przeznaczona na akcje charytatywne, więc mimo, że się ośmieszyła, jak to powiedziała „Wszystko idzie na cel charytatywny. Wszystko dla niego”

Zobaczymy, czy jej najnowszy album okaże się tak samo popularny, jak udział w teleturnieju ;)

 

Autor: Joanna Zawadzka