Znamy już wyniki castingów konkursu Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2010. Z tysiąca dziewcząt, które zgłosiły się na castingi (internetowo i osobiście) wybrano 21. Teraz kandydatki na modelki czeka wielka przygoda, wstęp do modelingu jakim jest Elite Model School. Przez tydzień dziewczęta pod czujnym okiem profesjonalistów będą poznawać tajniki pracy modelki oraz rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności, przygotowując się do Gali Finałowej.
Wielkie zwycięstwo
Z prawie tysiąca dziewczyn, które zgłosiło się na castingi, te 21 będzie miało swoją szansę kariery na międzynarodowych wybiegach. Która z nich pojedzie do Szanghaju na międzynarodowy finał, okaże się już 22 września:
Natalia Albińska, Warszawa, 15 lat, 175cm.
Aleksandra Domańska, Warszawa, 14 lat, 174,5cm.
Paulina Pstrągowska, Warszawa, 17 lat, 172cm.
Paulina Kalicka, Warszawa, 14lat, 175cm.
Nadia Zawierucha, Raszyn k/Warszawy, 15lat, 174cm.
Monika Redzynia, Łódź, 15lat, 172,5cm.
Bogna Hamera, Łódź, 17lat, 174,5cm.
Pamela Bagińska, Wrocław, 16 lat, 173cm.
Karolina Pytlos, Wrocław, 19lat, 178cm.
Angela Kosiba, Jaworzno, 18 lat, 173,5cm.
Beata Siudek, Michałowice, 15 lat, 176cm.
Dominika Kryszczyńska, Szczyrk, 16 lat, 171,5cm.
Monika Kulesza, Białystok, 15lat, 181cm.
Marta Ciesielska, Rawicz, 18 lat, 171cm.
Katarzyna Dyjach, Lublin, 19 lat, 174cm.
Justyna Sroczyńska, Choszczno, 17lat, 182cm.
Magdalena Bieniek, Piotrków Trybunalski, 17lat, 177cm.
Dominika Ziniewicz, Słupsk 16lat, 171cm.
Aleksandra Ziemińska, 17lat, 181cm.
Claudia Kowalewska, Iława, 15lat, 177cm.
Marta Wota, Chechło Drugie, 15lat, 172cm.

Przygoda i ciężka praca
16 września rozpocznie się kolejny etap wielkiej przygody dla dziewcząt, które odważyły się wziąć udział w konkursie Schwarzkopf Elite Model Look i zakwalifikowały się do ścisłego finału. Dwadzieścia jeden finalistek z całej Polski spotka się na zgrupowaniu Elite Model School 2010, gdzie będą uczestniczyć w kursie modelingu, prowadzonym przez doświadczonych specjalistów z branży.
Przez tydzień dziewczęta nie tylko będą przygotowywać się do najważniejszego etapu konkursu – Gali Finałowej, ale również zdobędą wiedzę przydatną w pracy modelki, a także w codziennym życiu. Zespół profesjonalistów pomoże im doskonalić naturalne zdolności oraz przekaże wiele cennych umiejętności i wskazówek przydatnych w modelingu, jednocześnie oceniając ich predyspozycje do pracy na wybiegu. Dla finalistek będą to niezwykle pracowite dni, od rana do wieczora wypełnione zajęciami oraz  spotkaniami m.in. z projektantami, stylistami, dietetykami czy zawodowymi modelkami (m.in. z finalistkami zeszłorocznej edycji Konkursu czy ambasadorką marki Schwarzkopf Ewą Pacułą).
Pracę dziewcząt będzie można „podejrzeć” w materiałach ze szkoły EMS - codziennie aktualizowanych informacjach, zdjęciach i relacjach wideo, które będzie można oglądać w telewizji, w telefonach komórkowych oraz na stronach internetowych należących do Grupy TP - zapraszamy na: platformę telewizyjną IPTV Telekomunikacji Polskiej (kanał 24 - tptv ) oraz mobilny portal sieci Orange wap.orange.pl.

Wielki finał
Konkurs zakończy ogólnopolski Finał połączony z uroczystą Galą, która odbędzie się 22 września w warszawskim teatrze Polskim. Zwyciężczyni polskiej edycji konkursu, będzie reprezentowała nasz kraj w światowych eliminacjach Elite Model Look w Chinach. Laureatka międzynarodowego konkursu podpisze kontrakt z agencją Elite, natomiast pozostałe dziewczęta mają szansę nie tylko przeżyć niezapomnianą przygodę, ale przede wszystkim zostać zauważone przez międzynarodową branżę modelingu.