Masz kandydata do Dnia Przytulania 24 czerwca? Jeżeli tak i jest blisko Ciebie, uściśnij go w Polski Dzień Przytulania, czyli 24 czerwca,. Jeżeli nie, wybierz go razem z nami: http://dzienprzytulania.pl/. Zwycięzca rankingu zostanie zaproszony na finałowy koncert do Gdańska. A w Warszawie nieograniczone przytulanie zaplanowano od godziny 17.

Ekipa „przytulaczy“  przejdzie następującą trasą:
Nowy Park Fontann na Podzamczu, Plac Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, ul. Nowy Świat, Plac Trzech Krzyży, Pole Mokotowskie, Pub Lolek, Pub Zielona Gęś.

 

hoop_warszawa_400

 

Przyjdź i przytul się, jak na rasowego przytulacza przystało!

SONDA ULICZNA - materiały WAV -
http://www.lenivastudio.com/pr/pressroom/dzie%C5%84-przytulania

Twój szef Cię wkurza? Kierowca autobusu zamknął Ci drzwi przed nosem? Sprzedawczyni w warzywniaku znowu nie miała drobnych, żeby wydac resztę? Nie możesz już patrzec na kolegów z pracy? Czy jest jedna recepta na pozbycie się uczucia złości wobec wyżej wymienionych? Tak. Po prostu musisz ich wszystkich...przytulić! :)


Nie zastanowiłeś się nigdy nad tym, że szef ma problemy ze swoim przełożonym, kierowca autobusu właśnie męczy się w dusznym pojeździe szóstą godzinę, pani z warzywniaka przed chwilą dyskutowała z klientką o złej jakości sprzedawanych przez nią ogórków, a koledzy z pracy mają po prostu dość Twojej skwaszonej miny? Polski Dzień Przytulania, obchodzony 24 czerwca to doskonała okazja, żeby przełamać lody i zaproponować im przyjacielski uścisk z tej okazji. Przytulanie zbliża, pomaga w rozładowaniu napięcia i powoduje szybki wzrost samopoczucia. Wypróbuj te metodę na swoich niedawnych wrogach i przekonaj się, jak łatwo jest się przytulać. Chcesz przytulić więcej osób - dołącz się do nas!

 

 

dzien_przytulania_logo_ok