1)Rękawiczki- w tym sezonie królują futro i skóra dlatego dodatki wykonane z tych materiałów będą z pewno najczęściej wybierane. Jeśli jesteś „ekolożką” lub po prostu masz ochotę kupić coś naprawdę oryginalnego, delikatne superdługie i słodkie rękawiczki wydziergane z włóczki możesz nabyć tej jesieni w sklepie CroppTown. Rękawiczki mają również aksamitne tasiemki, które sprawiają, że dodatek prezentuje się bardzo elegancko.

2)Torebka- najmodniejszym trendem tego sezonu jest czerń, którą warto by jednak przełamać jakimś zwracającym uwagę akcentem np. kolorowym zamkiem błyskawicznym. Producenci odzieży marki DIVERSE stworzyli linię torebek, które zachwycają swoją funkcjonalnością, ciekawymi połączeniami kolorów, a co najważniejsze niską ceną. Idąc na zakupy do DIVERSE’A pamiętajcie jednak o zabraniu legitymacji szkolnej lub studenckiej. Za jej okazaniem możecie dostać aż 20% upustu na każdym produkcie. Warto skorzystać z tej promocji!

3)Kolczyki- jeśli szukasz czegoś naprawdę oryginalnego, nie interesuje Cię produkcja masowa i masz artystyczną duszę zapraszamy na stronę www.pakameraartystyczna.pl, na jakiej znajdziesz wiele pięknych projektów biżuterii. Wyroby promowane na stronie są niezwykle różnorodne ponieważ witrynę współtworzą zdolni artyści z całej Polski. W poszukiwaniu biżuterii pomoże Ci wyszukiwarka, która klasyfikuje przedmioty również ze względu na ich kolor. Ręcznie wykonane kolczyki mogą okazać się również bardzo oryginalnymi pożądanym prezentem. Zachęcamy do odwiedzenia strony.

4)Opaska- najmodniejsze w tym sezonie opaski to te z piórami i na gumkę. Jeśli trend spodobał Ci się i lubisz odważnie bawić się modą proponujemy zakup opaski z pawich piór, która sprawi, iż nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. Jeżeli nowy look nie przemawia do Ciebie oryginalną alternatywą jest stworzenie własnej opaski z koralików. Do jej wykonania potrzebna będzie cienka metalowa opaska, długi drucik (dostępny w empiku) i koraliki- najlepiej czerwone i niebieskie (najmodniejsze kolory sezonu). Opaska wykonana ręcznie na pewno zwróci ouwagę znajomych, a ty w czasie jej projektowania i tworzenia możesz odkryć nową pasję.

5)Chustka- kolorowym tandetnym arafatkom mówimy nie! Hitem tego sezonu są indyjskie grube chusty i kolorowe narzuty inspirowane folklorem oraz stylem rosyjskim. Chusty tego typu dostępne są na stronie www.allegro.pl, a także w każdej miejscowości góralskiej. Cena nie jest wygórowana więc każdy może sobie pozwolić na ten supermodny dodatek. Watro zatem wybrać się na pierwszy tej jesieni „shopping” z przyjaciółką