Święta już niedługo, a każdy z nas zapewne marzy o czymś wyjątkowym pod choinkę (oczywiście pod warunkiem, że był grzeczny w tym roku). Zaprezentujemy Wam 5 gadżetów, które zapewne chętnie umieścilibyście na liście do św. Mikołaja.

Na początek coś dla fanów filmów. Telewizor Panasonic o przekątnej ekranu aż… 103 cale. Wykonany w technologii plazmowej telewizor Full HD (rozdzielczość 1920x1080) zapewni wam doskonałą rozrywkę i emocje porównywalne do oglądania filmu w kinie. Kto zaś woli relaksować się w inny sposób, a przy okazji lubi zadbać o zdrowie i urodę, temu polecamy wannę z wbudowanym TV LCD. Siedemnastocalowy wodoodporny ekran zapewni nam rozrywkę podczas, gdy my będziemy korzystać z kąpieli. Posiada mechanizm hydromasażu z wieloma wbudowanymi programami.

Osobom proekologicznym, a nie chcącym rezygnować z własnych czterech kółek polecamy samochód Venturi Fétish. Pod tą intrygującą nazwą kryje się wóz o sportowych rysach i wyjątkowych osiągach. Tym bardziej wyjątkowych, że jest to auto o napędzie elektrycznym. Przyspieszenie do 100 km/h w 5 sekund, maksymalna szybkość 160 km/h (uwaga! na pierwszym i jedynym biegu!). Lubiącym muzykę polecić możemy system dźwiękowy Sooloos Sound System. Pojemność – 1 terabajt, duży i wygodny dotykowy ekran, możliwość kontrolowania z poziomu komputera czy iPhone’a.

Na koniec przedmiot należący do wyposażenia luksusowych ośrodków SPA. System do masażu całego ciała – kapsuła, do której możemy się zamknąć. Wbudowany ekran LCD 7” oraz dobrej jakości układ dźwiękowy firmy Bose pozwoli cieszyć się nam ulubionymi utworami podczas zabiegu