Co sprawia, że kobiety nie mogą ulec pokusie zakupów? Przede wszystkim atrakcyjne ceny oraz ciekawe kolekcje. W tym roku na wybiegach na sezon 2010 królował zarówno kicz jak i elegancja. Najlepsze kolekcje to takie, które łączą w sobie elegancję, klasykę z nieco nowatorskimi elementami dodając tym samym świeżości. Trendu.pl prezentuje naszym zdaniem najlepsze kolekcje na rok 2010.

1.Balencianga- w kolekcji na rok 2010 znajdziemy bardzo ciekawe połączenia mody ulicznej. Skórzane bluzy z kapturem, obcisłe spodnie to tylko wstęp do tego co będzie się nosić w 2010. Wszystko prezentuje się bardzo ciekawie ale nie przesadnie!

2.Celine- minimalizm króluje. Zarówno w designie jak i modzie najprostsze rozwiązania są najciekawsze. Kolekcja Celine łączy w sobie ubrania proste ale eleganckie. Błyszczące bluzki i spodnie czy spódnice z wysokim stanem dodają nam tylko osobistego uroku. Dla kobiet lubiących elegancję połączoną z prostotą!

3.Givenchy- połączenie graficznych kolorów: czarnego i białego daje naprawdę ciekawy efekt. Do tego styl zbuntowanej dziewczyny rocka z delikatnymi dodatkami sprawia, że nie można przejść obojętnie. Wszystko podkreślone nierównomiernymi geometrycznymi kształtami...

4.Lanvin- kobiecość na topie.  Kolekcja bardzo kobieca. Dominują różne odcienie różowego koloru. Wszystkie sukienki są bardzo zwiewne i delikatne. Buty na szpilce ale nie przesadnie wysokie. Do tego bardzo delikatne złote dodatki.

5.Proenza Schouler- łączy w sobie dziewczęcość ze stylem surferskim i skatowskim. Trzeba przyznać, że odpowiednie połączenie tkanin i kolorów daje nam naprawdę ciekawy efekt. Do tego ten looz panujący w powietrzu...

Jak widać projektanci starają się mieszać różne style otrzymując tym samym różne efekty. Jedne są ciekawsze inne są beznadzieje. Przy futuryzmie pana McQueena wydają się najciekawszym wyborem  codziennej mody streetowej. A Wam jak podoba się te 5 kolekcji? Dodalibyście jeszcze coś?