Każdy, kto interesuje się modą jest niezwykle ciekaw co może przynieść nowy sezon. Początek roku jest bardzo elektryzujący dla osób, które ciągle chcą być na fali. Okazuje się jednak, że jest kilka pomysłów, które z jesieni 2011 przeskoczyły na wiosnę 2012 i świetnie wkomponowały się w nadchodzący sezon. Oto pięć drobiazgów, których wcale nie trzeba pozbywać się z szafy.

spodnie z szerokimi nogawkami

1 - Spodnie z szerokimi nogawkami. Te z cięższych tkanin można nosić nim jeszcze słońce zacznie mocno operować. Te w ciemnych kolorach można rozjaśnić jasnymi dodatkami. Pasują do nich kryte buty na koturnie, bądź sandały na wysokim obcasie.

smoking

2 – Smoking. Model w jasnym kolorze świetnie będzie komponował się z lekkimi wiosennymi sukienkami i szortami. Klasyczny czarny może byś bazą do stworzenia wieczorowego stroju.

skórzane szelki

3 – Skórzane szelki. Skórzane dodatki mogą kojarzyć się nieprzyzwoicie, ale przecież moda jest czynnikiem, który budzi w odbiorcach skrajne emocje. Dla tych mniej odważnych, ale obdarzonych wyobraźnią także jest to ciekawy dodatek, stanowiący nie lada wyzwanie.

sukienka z wysokim wycięciem

4 – Sukienka z wysokim wcięciem. Tego typu krój jest bardzo wygodny w nadchodzących ciepłych miesiącach. Zawsze można fantazyjnie powiązać obie części spódnicy tworząc w ten sposób ciekawą i niepowtarzalną kreację.

kołnierzyk typu Piotruś Pan

5 – Kołnierzyk typu Piotruś Pan. Klasyczny biały lub w pastelowych kolorach. Wszystko dozwolone. Zabawny detal z lat sześćdziesiątych nadal przydatny. Może warto poszperać w babcinej szafie, a okaże się, że dawno zapomniana sukienka stanie się hitem sezonu SS 2012.

Autor: Marta Chrząstek