upominki na walentynki

Jeszcze zdążymy zaskoczyć osobę bliską naszemu sercu upominkiem niebanalnym i supertrendy. Oto kilka propozycji:

Zacznijmy od haute couture; maison Armani rownież w tym roku wypuściła na rynek ekskluzywne, walentynkowe czekoladki. W eleganckim, czerwonym opakowaniu znajdziemy cudowne, rozpływające się w ustach delicje firmowane ręką wielkiego projektanta. Można zamówić je w internecie - dostarczone zostaną na cały świat.

czekoladki rozpływające się w ustach

Jeszcze jeden wielki projektant postanowił uczynić te Walentynki niepowtarzalne. W kolekcji Cheap and Chic, możemy znaleźć ekskluzywny wisiorek unisex po przystępnej cenie.

ekskluzywny wisiorek unisex

Pozostając w kręgu fashion; Vogue Eyewear wykreował specjalnie na tę okazję kolekcję okulary słoneczne Love Vogue przeznaczone dla kobiet romantycznych i lubiących styl retro. Okulary złożone są w eleganckim, czerwonym ,designowym futerale : capsule collection.

okulary love vogue

Przenieśmy się teraz do świata make up'u, gdzie firma PUPA na Świętego Walentego, przygotowała zestaw kosmetyków do makijażu w dwóch tonacjach - Bon Ton Colours w ciepłej gamie  dla szatynek i brunetek, oraz Fashion Colours w gamie zimnej dla blondynek i jasnych szatynek. Kosmetyki jak zwykle mają oryginalny packaging i z tej okazji, oczywiście jest on w kolorze czerwonym.

zestaw kosmetyków do makijażu PUPA

Jeśli nasza druga połowa jest zafascynowana niekonwencjonalnym designem, wymarzonym prezentem będzie lampa w kształcie przechylonego kubeczka, z którego wylewa się zawartość. Zawartości owej można łatwo zmienić kolor, używając do tego celu dołączonego do lampy zestawu barwników.


lampa w kształcie przechylonego kubeczka

Autor: Izabella Frej

Źródła zdjęć: www.makeupandtvseries.it, www. dailyfashion.it, wwwlapaerla-hotrl.com,