Chociaż od dłuższego czasu mogliśmy nie słyszeć nic na temat sławnego rapera 50 Centa to teraz powraca w zupełnie nowej odsłonie - perfum! Już w listopadzie w Macy's w Nowym Jorku będziemy mogli zakupić tajemniczy zapach. Wszystko owiane jest delikatną nutką niepewności, dlatego produkt staje się jeszcze ciekawszy. Na razie ujawniono, że nowy zapach będzie nazywać się ''Power''. Sama butelka prezentuje się zupełnie normalnie.

Co więcej, w porównaniu z nowościami na rynku możemy mieć wrażenie, że jest nawet nieco przestarzała. Swoim kształtem przypomina cylinder. Z drugiej strony butelka dzięki temu prezentuje się elegancko. Perfumy na pewno staną się hitem. W końcu 50 Cent dla wielu może być swego rodzaju przykładem, że pojawił się z ulicy, zrobił niezwykłą karierę, a teraz nawet pod jego pseudonimem ukaże się nowy zapach perfum. Warto dodać, że gdyby nie pomoc takich osób jak Dr Dre czy Eminem, to 50 Cent nie byłyby tym kim teraz jest. O jego niezwykłej popularności i piorunującej karierze świadczy chociażby nawet gra komputerowa 50 Cent: Bulletproof. Sam raper w swoim życiu też wiele przeszedł. Został postrzelony aż 9 razy i dalej żyje.

Wiele osób twierdzi, że jest to swego rodzaju znak, że jest on niezwykłą postacią. Czyżby ukazanie się perfum sygnowanych jego nazwiskiem oznaczało zmianę w jego dotychczasowym stylu życia? Czyżby podobnie jak Kanye West zdecydował się na inspiracje modowe? Co Wy o tym myślcie? Chcielibyście zobaczyć buty Nike zaprojektowane przez 50 Cent?