Europejskie Spotkania Taneczne to największe i najbardziej prestiżowe warsztaty taneczne w Polsce. Siódma edycja tej imprezy potrwa od 17-30 sierpnia 2009 roku w Warszawie w Egurrola Dance Studio. Wydarzenie adresowane jest do tych, którzy chcieliby doskonalić swój warsztat taneczny, jak i do aspirujących tancerzy. W roli nauczycieli - dwudziestu sześciu słynnych, światowych choreografów. 
Od 17 do 30 sierpnia 2009 w Egurrola Dance Studio w Warszawie odbędzie się siódma edycja Europejskich Spotkań Tanecznych. Poprowadzą ja choreografowie uznawani za mistrzów w swych dziedzinach. Będzie można przeżyć niezapomniane taneczne chwile pod okiem takich sław jak Marty Kudelka, choreografa Justina Timberlake’a jak i dać się ponieść konwencji modern jazz pod okiem Genevieve Dorion-Coupal. Mistrzowską choreografię można będzie podpatrzeć u Stephana Reynoldsa, nauczyciela Usher’a i Christiny Aguilery a technique modal underground u Thierry Thorane Verger. To tylko niektóre z gwiazd jakie zostały zaproszone przez organizatorów 7 edycji Europejskich Spotkań Tanecznych. 
Znani, wybitni mistrzowie tańca, stare i nowe przyjaźnie, jedyna w swoim rodzaju atmosfera i co najważniejsze, jeszcze większe wyzwania taneczne – to elementy składowe warsztatów!

W tym roku organizatorzy pomyśleli naprawdę o wszystkich: na warsztaty mogą zapisać się zarówno amatorzy, jak i wykwalifikowani tancerze. Po raz pierwszy odbędą się także warsztaty masters skierowane do zawodowych tancerzy. Zapraszamy na kursy w przystępnej cenie, z możliwością rabatów przy zapisach na więcej niż jeden warsztat.
CROPP jako partner Spotkań serdecznie zaprasza! 
Więcej informacji na www.cropp.com oraz www.warsztaty.com.pl