Kolejna edycja wyjątkowej poznańskiej imprezy Celebration Productions – Celebration Fashion Festival właśnie przeszła do historii. Międzynarodowi projektanci, wyjątkowe luksusowe produkty, gwiazdy sceny klubowej i piękne kobiety to wszystko czekało na gości tego wyjątkowe wieczoru w najbardziej prestiżowym lokalu Pacha Poznań.

Imprezę rozpoczął pokaz taneczny w wykonaniu egzotycznych tancerek, które są stałym punktem każdej imprezy w Pacha Poznań, następnie na scenie zaprezentowały modelki w kolekcji marki ZoCCo, którą zgromadzone panie uznały za idealny pokaz otwierający imprezę. Perfekcyjne make up’y modelek przygotowane przez stałego partnera imprezy Beauty Art., oraz fryzury przygotowane przez szwedzkiego fryzjera Adama Turbiarza przy współpracy z firmą Remington Polska towarzyszyły kolejnym markom prezentującym swoje najnowsze kolekcje na wybiegu. Wśród nich znalazły się również inspirowane festiwalami świta seksowne CandyFeathers, kolekcja wiosna lato 2016 francuskiej projektantki Agnès Wuyam, która została stworzona dla lubiących połączenie sportu i elegancji, dwukrotna półfinalistka Off Fashion w Kielcach Madame Lala by Katarzyna Kluczyńska, która stworzona została dla odważnych indywidualistek, a w swoim Atelier Krawieckim tworzy limitowane serie i pojedyncze egzemplarze, szyte również na miarę, z których część rzeczy jest ręcznie wykańczana, prosto ze Szwecji istniejące od ponad piętnastu lat Studio Matylda Fashion Design, LoveSaints, która skłania do poszukiwania własnego, indywidualnego wizerunku – który przede wszystkim nie pozwoli rozpłynąć się w tłumie i zakomunikować, kim jesteśmy. Dzięki temu wyrazimy siebie - osobowość i sposób bycia. Zgromadzoną publiczność najbardziej zaskoczyła marka RabbitRabbit! To polsko-duńska marka odzieżowa utworzona w 2014 roku, która na wybiegu zaprezentowała iście bajkowe kreacje.

Najbardziej oczekiwanym pokazem wieczoru była wyjątkowa koprodukcja marek Zalla by Sara Zalewska z firmami Urban Flavours i CapZone.pl, na wybiegu zostały zaprezentowane dwie kolekcje damska oraz męska, której towarzyszyła również prezentacja wyjątkowych elektrycznych deskorolek -  YESdzik, które pokochały takie gwiazdy jak Justin Bieber, Kendall Jenner, Chris Brown, Natalia Siwiec czy też Dawid Kwiatkowski. Pokazom towarzyszyła biżuteria zaprojektowana przez Agnieszkę Sordyl,która projektuje i wykonuję biżuterię artystyczną z kamieni naturalnych. Biżuteria była prezentowana również w sesjach modowych, pokazach, mediach, filmach a także w klipie Kory Jackowskiej oraz Magdaleny Steczkowskiej. Ponad to na wybiegu swoją najnowszą kolekcje torebek oraz obuwia zaprezentowała Anna Feledyk. Nie mogło też obyć się bez obuwia sportowego, które pojawiła się przy prezentacji kilku kolekcji, czyli debiutujące na rynku polski prosto ze słonecznej Kalifornii ZIPZ Shoes.

Podczas imprezy nie zabrakło również loterii wizytówkowej, w której do wygrania były kreacje od projektantów, nagrody ufundowane przez partnerów oraz do zdobycia były najnowsze produkty Remington Polska: Prostownica i lokówka z kolekcji PROtect marki Remington. Dzięki zastosowaniu technologii HydraCare prostując pasmo uwalniamy chłodną mgiełkę, która razem z optymalną temperaturą 170 C pomaga tworzyć stylizację, które utrzymują się cały dzień.  Dodatkowo stylizacje z technologią Hydra Care to aż o 68% mniej zniszczone włosy. Zaawansowane płytki ceramiczne zawierają olejki z Keratyny, Arganu i  Makadamu. Urządzenie posiada opcję szybkiego 15 sek. nagrzewania, i funkcję automatycznego wyłączenia po 60 min.

Zwieńczeniem imprezy był finał, w którym udział wzięli wszyscy projektanci, a po nim przyszedł czas na afterparty, które zakończyło się w godzinach wczesno porannych. Ta edycja była naprawdę wyjątkowa, po raz pierwszy na naszym wybiegu zaprezentowali się zagraniczni projektanci, którzy jak już zauważyłem zechcą zostać na dłużej w Polsce, była też wyjątkowa bo zmieniła wiele w życiu kilku z nas pracujących przy tej imprezie, no i po raz kolejny mieliśmy okazję pracować z takimi gigantami rynku sprzętów luksusowych Remington Polska, Hotel Andersia, By Polala, wyjątkowe obuwie Celebrity. Ponad to wśród naszych partnerów znaleźli się Dworek Biesiadny, Tatsy.pl, Bizutattoos, Pik Bijou, Soda Hostel, czy też specjalnie dla naszych Pań Bossy – BedroomEquipment. Warto zaznaczyć, iż z tej okazji wydaliśmy również razem z firmą dymki.com wyjątkowy album, który w sprzedaży znajdzie się za kilka dni, obiecujemy, że na kolejną edycje naszej imprezy, która odbędzie się 4.09.2015 przygotowujemy jeszcze więcej międzynarodowych niespodzianek. Będzie się działo coraz więcej! – obiecuje Patryk Boro producent oraz prowadzący imprezę.

Nam nie pozostaje nic innego, jak zachęcić Państwa do zapoznania się z naszą relacją z imprezy, oraz zaprosić Was na kolejną edycję, która już wkrótce!

Celebration Fashion Festival in Pacha Poznań 10.07 from Celebration Producfions on Vimeo.