Kto z nas w latach 90-tych nie ekscytował się problemami paczki z West High Beverly. Z zapartym  śledziliśtchemmy losy rodzeństwa Brendy i Brendona, Kelly, Dylana, Davida, Donny, Stevena, Andrei oraz ich znajomych ze szkoły. Serial „Beverly Hills 90210” przyciągał miliony widzów. Każdy chciał uczyć się w takiej amerykańskiej szkole, z szafkami na korytarzach i zajęciami na które sami się zapisujemy.

Mam dobrą wiadomość . Mianowicie można już oglądać nowe przygodny uczniów West Beverly High, a co więcej nawet dorosłe życie bohaterów „Beverly Hills 90210” – Kelly, Brendy i Donny.  Są również wzmianki na temat Dylana i Davida (ale sami aktorzy nie pojawiają się osobiście).

Nowymi bohaterami jest również rodzeństwo, które wprowadza się do dzielnicy o zacnym kodzie 90210 – Dixon i Annie oraz Silver, Naomi, Ethan, Adriana i Navid oraz inni uczniowie, których poznajemy z każdym odcinkiem. Na próżno doszukiwać się odpowiedników w pierwowzorze, bo gdy stwierdzimy, ze tak ta postać to np. Brendon za chwile okazuje się, że ma doskonałe zadatki np. na Dylana. Intryga goni intrygę, a przyjaźnie głównych bohaterów są wystawiane na wiele prób.
Telewizja The CW zrobiła dobry interes inwestując w remake kultowego serialu z lat 90-tych. Początkowo nie wróżono produkcji najlepiej, a teraz po 24 odcinkach pierwszej serii, miliony fanów na całym świecie czekają na drugą serię, bo pierwsza zakończyła się naprawdę ciekawie…

Zachęcam naprawdę gorąco do obejrzenia choćby jednego odcinka, a obiecuje że fabuła wciągnie was niesamowicie. Dodatkowym atutem jest to, że można obejrzeć wszystkie odcinki bezpłatnie w Internecie pod adresem http://www.watch-90210.com/ . Tak zgadliście jest haczyk, nie ma polskiej wersji językowej. Ale jest to dobra okazja do podszkolenia swojego angielskiego, wiec drodzy czytelnicy zapraszam