Dzisiaj prezentujemy modne ubrania firmy Oasi. Marka istnieje na polskim rynku już od kilkunastu lat, a jej główne nurty produkcji to ciekawa odzież ciążowa i sportowa oraz bielizna termoaktywna.

Większość kobiet w ciąży obawia się, że będzie musiała chodzić w za dużych ubraniach, niedostoswanych do ich potrzeb estetycznych. Otóż nie! Odzież ciążowa może spowodować, że ciężarna kobieta wygląda atrakcyjnie, a brzuszek doda jej jedynie uroku.

Kobiety, które dbają o to, by garderoba była zawsze ,,na topie’’ nie muszą z tego rezygnować będąc w ,,błogosławionym stanie’’. Odzież ciążowa to nie tylko rozciągane dresy, czy koszulki. Podczas ciąży z powodzeniem można nosić legginsy, modne t-shirty, czy ciekawe topy. W tych ubraniach można prezentować się lepiej niż nie jedna nastolatka.

Naprzeciw modowym potrzebom przyszłych mam wychodzi firma Oasi. W sklepie internetowym www.99shop.pl znaleźć można bogaty wybór spodni, bluzek ciążowych oraz tunik. Wszystkie ubrania wykonane są z bardzo dobrych jakościowo dzianin i tkanin, w przeważającym stopniu z bawełny uszlachetnionej dodatkiem elastanu. Oasi korzysta również z wiskozy – szlachetnego włókna pochodzenia naturalnego. Wyroby te charakteryzuje bardzo przyjemny „chwyt” oraz intensywna, ładna barwa.

Oasi oferuje również odzież dla matek karmiących i  rewelacyjne poduszki dla ciężarnych, które po poradzie zostają do karmienia niemowlaczka, a później pomagają przy jego pielęgnacji. Poduszka ta doskonale zabezpiecza dziecko przed zsunięciem się na przykład z tapczanu. Istotnym elementem tego wyrobu jest pełne bezpieczeństwo, które zapewnia konstrukcja poduszki. Nie posiada ona bowiem żadnych wystających na zewnątrz sznurków czy tasiemek, wszystkie elementy regulacji są schowane w specjalnej antyalergicznej poszewce. Nie ma więc obawy że dziecko może się w nie okręcić. Poduszka do karmienia może być wykorzystywana już w czasie ciąży, podczas snu czy odpoczynku przyszłej mamy. Oprócz tego że jest wygodna, zapobiega także pojawianiu się wielu dolegliwości ciążowych, takich jak bóle kręgosłupa, bóle spojenia łonowego, bóle okolicy żeber. Może być dowolnie formowana, dlatego pomaga przybrać wygodną pozycję podczas snu, która to wraz z rosnącym brzuszkiem jest coraz trudniejsza do osiągnięcia. http://www.99shop.pl/c/8/dodatki-ciazowe-odziez-ciazowa.html

Sklep posiada bardzo dobrze zaopatrzony dział z bielizną termoaktywną i odzieżą hot sport. Oasi proponuje bieliznę wykonaną z użyciem zaawansowanych technologii i najnowszej generacji włókien, między innymi Coolmax oraz dzianin z jonami srebra w systemie Silverplus. Obecnie firma ta prowadzi przygotowania do produkcji niepalnej odzieży i bielizny z udziałem dzianin Nomex,  przeznaczonej dla fanów sportów motorowych, odzież ta stanowi konieczny element bezpieczeństwa każdego kierowcy rajdowego czy wyścigowego. Wyroby te produkowane są przy użyciu autolapów, maszyn które tworzą unikatowy zupełnie płaski szew. Dzięki temu bielizna spełnia wysokie wymagania, jakie stawiają liczni odbiorcy. Profesjonalna bielizna termoaktywna jest idealna na narty, snowboard, niezastąpiona w turystyce i sporcie. W dobrych cenach tylko od Oasi.

http://www.99shop.pl/c/14/bielizna-termoaktywna.html

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na stronę: http://www.99shop.pl/