Tego jeszcze nie było. Niespełna dwa tygodnie temu, rozpoczęła swoją działalność Firma  Loft37.pl. To całkowicie nowa, a przede wszystkim w 100% polska, marka butów, dedykowana uwielbiającym tę część garderoby kobietom, dosłownie w każdym wieku. Fenomenem marki jest personalizacja, pozwalająca na zamieszczenie monogramu na dowolnie wybranym modelu obuwia, a także niespotykana dotąd możliwość zaprojektowania swoich własnych, wymarzonych butów!

 

Pomysł na biznes wziął się z pasji tworzenia oraz uwielbienia pięknych rzeczy. Jednak przede wszystkim z miłości, do butów. Dwie młode, kreatywne dziewczyny - projektantka wnętrz i pani prawnik – stworzyły brand, całkowicie różniący się od tych funkcjonujących na rynku obuwniczym. Marzą, aby ich produkty stały się swoistym „must have” dla każdej współczesnej i lubiącej bawić się modą kobiety. Buty Loft37.pl  to oryginalność, luksus, który oznacza możliwość spersonalizowania oraz doboru własnej kolorystyki i faktury materiału. Poprzez zindywidualizowany wybór, każda kobieta może poczuć się wyjątkowo,  uzewnętrznić swój styl, charakter oraz podkreślić zamiłowanie do mody i oryginalności.

 

Każdy projekt, sygnowany marką Loft37.pl, to kwintesencja kobiecości w unikatowym wydaniu. Buty powstają dzięki wykwalifikowanym i doświadczonym pracownikom. W powstanie pojedynczej pary zaangażowanych jest około 10 osób. Taka procedura gwarantuje ich niezwykłą wygodę, a także niepowtarzalny charakter. Są wykonywane  ręcznie z wysokogatunkowych włoskich skór oraz najwyższej jakości komponentów. Projektantki zapewniają, że dosłownie każda podeszwa nowego modelu, jest w pierwszej kolejności testowana, aby  zapewnić kobietom, jak najlepszy komfort noszenia. Wszystkie modele Loft37.pl: cukierkowe „mini”, klasyczne, z nutą fantazji „męska rzecz”, ultra kobiece „crazy horse” czy seksowne „love” są starannie formowane, a każdy dodatkowy element  jest dodawany do nich ręcznie.

 

Świeżość pomysłu Loft37.pl od razu spotkała się z rzeszą zwolenniczek. Która z pań nie chciałaby bowiem posiadać w swojej szafie oryginalnych, uszytych na miarę szpilek, z własnymi inicjałami? Miłośniczki zakupów z pewnością pokochają tę markę za oryginalność, wysoką jakość, a także przystępną cenę. Buty Loft37.pl dostępne w wybranych butikach oraz na stronie www.loft37.pl.