adele wraca do zdrowia po operacji krtani


Adele powoli powraca do zdrowia po przebytej operacji krtani. Przypomnijmy, że była operowana w Stanach Zjednoczonych, w klinice w Massachusetts przez tego samego chirurga, który operował Stevena Tyler’a (wokalista i autor tekstów zespołu rokowego Aerosmith). Przez dłuższy czas wokalistka nie mogła w ogóle mówić, jednak  kryzys został zażegnany.

Magazyn Daily Miror donosi, iż nalegania lekarzy zmusiły Artystkę Roku 2011 do zmiany miejsca zamieszkania. 23 – letnia piosenkarka musi opuścić swój ukochany Londyn. Istnieje bowiem podejrzenie, iż właśnie ciężkie, zanieczyszczone powietrze Londynu mogło się przyczynić do Jej choroby. Lekarze zalecają zmianę środowiska, tak więc autorka tekstów do własnych piosenek, rozpoczęła poszukiwania domu poza miastem.

Jej celem jest bliżej nieokreślona na chwilę obecną posiadłość za kwotę od 2 do 3 milionów funtów w hrabstwie West Sussex.

Adele wkłada wiele wysiłku i pracy w powrót do zdrowia, pragnie jak najszybciej rozpocząć koncertowanie. Celem numer jeden jest występ na 54. gali Grammy Awards, która odbędzie się 12 lutego 2012. Nasza bohaterka jest nominowana aż w pięciu kategoriach:
- Album Roku
- Piosenka Roku
- Nagranie Roku
- Najlepszy występ solo „ Someone like you” (tu możecie posłuchać):


- Najlepszy album wokalny: Pop
Z wielkimi szansami na wygranie w każdej z nich, czego serdecznie życzymy tej młodej kobiecie z boskim głosem.

Autor: Małgorzata Bulaszewska