Latem na naszych ulicach będzie rządził luz, wygoda i soczyste kolory. To wszystko za sprawą najnowszej kolekcji adidas  Originals ST, czyli mody freestyl’owej.  Jest to miejska kolekcja przeznaczona dla chłopaków i dziewczyn, których po prostu kręci niewymuszony skate’owy styl.

1_400_02Adidas Originals ST to kwintesencja originalsowego stylu połączona ze skate’owym lookiem. Tegoroczne DNA marki, czyli ST przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcą poprzez ubiór wyrazić siebie oraz swoje zainteresowanie miejskim sportem i stylem życia. ST to mocne kolory, fajna grafika oraz wygoda i luz.

„Młodzi gniewni”
Kolekcja ma swoje korzenie w kulturze i w sposobie życia freestylowców. Jest to zupełnie nowe, lekko „odjechane” spojrzenie na ubrania i obuwie skupiające się na miejskiej modzie. Najnowsza kolekcja skierowana jest do chłopaków i dziewczyn, którzy chcą wprowadzić trochę freestylowej mody i zabawy do swojej szafy. Projektanci adidas Originals proponują tym razem bardziej niesforny styl, poprzez który miłośnicy originalsowej mody będą mogli wyrazić swój zbuntowany charakter i nowy, nieco „gniewny” look.

 

h7031_11_ss_st_02_109_400


Streetowe hity

W szerokiej gamie ubrań, butów i dodatków oferowanych w ramach ST znajdziemy sztandarowe stylizacje a la skate. Buty na grubych wulkanizowanych podeszwach  z charakterystycznym wzmocnionym przodem, które przyprawiają o kolorowy zawrót głowy. Obecne w tegorocznej kolekcji modele CIERO ST są bezpośrednimi następcami oryginalnej kolekcji butów CIERO linii adidas skateboarding. W adidas Originals ST znajdziemy także ubrania typowe dla stylu „hoodie”, czyli obszerne bluzy z kapturem połączone z oryginalnymi grafikami w stylu graffiti  oraz bezrękawniki, które charakteryzuje mocny zestaw kolorów i co najważniejsze duża koniczynka umiejscowiona z przodu. W kolekcji dla chłopaków pojawiły się oczywiście T-shirty. To co w nich kręci najbardziej to extra kolory i świetne grafiki.

 

h7031_11_ss_mega_02_044_400

Dla dziewczyn adidas Originals przygotował nowoczesne, luźne sukienki w kolorze białym i czarnym, z dużymi wycięciami na szyi oraz ramionach pozwalające na swobodny ruch, taniec i zabawę do białego rana. Kolejną propozycją są krótkie kurtki z lifestylowym wzorem i odpinanym kapturem, dzięki czemu można szybko zmienić swoją stylizację.  Hitem, który zachwyci niejedną dziewczynę są długie, dopasowane bluzy w paski w stylu „hoodie”.

h7031_11_ss_grfs_02_049_400


Kolekcje adidas Originals są dostępne w salonach marki w Krakowie (Bonarka City Center i Galeria Krakowska), Łodzi (Manufaktura) i Poznaniu (Stary Browar) oraz w wielu sklepach adidas
w Polsce.

h7031_11_ss_bebold_01_095_400

h7031_11_ss_bebold_06_126_400