Mężczyźni nie lubią dwóch rzeczy – teściowej i eleganckich butów do garnituru. Z nieznośną teściową nic nie da się już zrobić, jednak z butami owszem. Ekscentryczny projektant Jeremy Scott już nieraz współpracowałam z Adidas Originals udowadniając w tej sposób, że jest świetnym artystą.
Jeremy Scott Penguin Sneaker dla Adidas Originals są spełnieniem marzeń wszystkich panów, którzy tak bardzo nie lubią ubierać lakierków do smokingu, ale czasem sytuacja ich do tego zmusza. Adidasy z czarną muszą, guzikami i białą koszulą są odpowiedzią na eleganckie obuwie. Przecież nikt nam nie zarzuci, że buty ubrane w smoking są sportowe?
Penguin Sneaker możemy zarówno zakładać do garnituru, jak jeansów i t-shirta. Jak Wam się podobają adidasy ubrane w smoking? Nikt Wam teraz nie zarzuci, że sportowe buty są za małe wyjściowe. A selekcjoner w klubach już nie ma się do czego przyczepić
Są to jedne z oryginalniejszych butów jakie widziałam. Kolekcja na sezon jesień 2010 / zima 2011 Adidasa, w której są „pingwiny” zapowiada się bardzo interesująco.

Buty już są dostępne na www.luisaviaroma.com za 383 zł.