O tajemniczym polskim Jamesie Bondzie robi się coraz głośniej. Sprawa olbrzymich łapówek w grze hazardowej, gdzie chodziło o 500 milionów złotych, przeszły szybko do zapomnienia, jednak agent Tomasz jest cały czas na językach zarówno portali plotkarskich, jak polityków.

To agent Tomasz ma „wybielane zęby, ładnie pachnie i jest zawsze czysty” według Beaty Sawickiej, która przyjęła łapówkę od przystojnego kochanka. Weronika Pazura również stwierdziła, że Tomasz to przystojny mężczyzna z maślanymi oczami. Dzięki aferze CBA możemy poznać, jaki typ mężczyzny kobietom najbardziej odpowiada. Okazuje się, że „latino lover”.

Janusz Palikot w bardzo trafny sposób opisał tajemniczego agenta 007 – „Cyganem ze złotym łańcuchem". To, że Weronika lubi taki typ mężczyzn to się nie dziwimy, w końcu przed tym jak została „gwiazdą” uwielbiała panów z łańcuchami. Ale Beatka? „Błazen” PO dalej mówi „Jeżeli mam o coś pretensję do pani Sawickiej czy pani Pazury, to że wdały się w taką wiochę. To jest żenada! To je bardziej kompromituje niż wzięcie tych łapówek.” Jak widać podobają Nam się mężczyźni o ciemnej karnacji, z wybielonymi zębami, długimi, wyżelowanymi włosami, ze złotymi łańcuszkami, butami „kaczka”, drogimi samochodami i grubym portfelem......co za wstyd.

Jaki typ mężczyzny Wam się podoba? Czy agent Tomasz zdobyłby Wasze serce? A może wolicie inny typ urody?