Małe czy duże, błyszczące czy matowe, ciężkie czy lekkie? Projektanci prześcigają się w tworzeniu coraz to nowych, często przedziwnych bransoletek, torebek czy pasków. Co decyduje o sukcesie danego elementu i czy jego rola nie wysuwa się często na pierwszy plan?

Akcesoria potrafią całkiem nieźle namieszać. Umiejętnie dobrane zwrócą uwagę otoczenia na nasze walory, podkreślą oryginalność ubrań oraz urozmaicą ich formę i fakturę.  W tym sezonie jak zwykle pomieszanie z poplątaniem.

Stylowe, eleganckie dodatki Versace wspaniale upiększają klasyczne i oszczędne w  kolorze oraz formie sukienki. Dodają elegancji i bogactwa, delikatnie nawiązując do stylu militarnego carskiej Rosji.

dod1_400

dod3_3_400

 

Jeśli stawiasz na mocniejszy akcent koniecznie przyjrzyj sie projektom domu mody Alexander McQueen. Trupia czacha- nieodłączny motyw przewodni marki, zdobi skórzane bransoletki, które świetnie pasują do punkowego stylu. Ta jedna “niewinna” bransoletka może także przełamać powagę zbyt dużej elegancji.

dod3

dod3_1

Dla wielbicielek torebek, Stella McCartney przygotowała grację w swoim charakterystycznym, sportowym stylu. Garsonka  “przeszyta” suwakiem. Subtelna gra odcieni szarości i srebra daje nam cudowny efekt połączenia  elegancji z casual wear.

dod3_2_400

 

autor: Mangolla