W sobotę w finale programu Polsatu „Jak oni śpiewają?” o zwycięstwo walczy Agnieszka Włodarczyk, Artur Chamski i Krzysztof Respondek. Edycja nazwana pojedynkiem mistrzów rozstrzygnie, która gwiazda wygra ten program po raz drugi. Agnieszka Włodarczyk wygrała już pierwszą edycję tego programu, pokonując Nataszę Urbańską. Nagrała nawet płytę „Nie dla oka”, która chociaż zyskała „złoto” nie odbiła się dużym echem, ale jej singla można było posłuchać w radiu dość często. Agnieszka Włodarczyk chociaż nie widzimy jej teraz w wielu filmowych rolach to jednak aktorka. Właśnie można powiedzieć, że aktorka, która ma przygodę ze śpiewam, czy jednak w ogóle zacznie zajmować się śpiewaniem. To pewnie okaże się, wtedy kiedy wygra kolejny program śpiewający.

Agnieszka Włodarczyk brała udział i w „Tańcu z gwiazdami” i „Gwiazdy tańczą na lodzie”. Czyli we wszystkich programach w polskiej telewizji, gdzie gwiazdy pokazywały co umieją robić oprócz tego czym zajmują się na co dzień. Agnieszka debiutowała w Teatrze Buffo w Warszawie, występowała w musicalu „Metro”. Prawdziwą rozpoznawalność i popularność przyniosła jej rola Sary u boku Lindy. Stała się gwiazdą. Zaczęła występować w „13 posterunku” jako siostra głównego bohatera granego przez Czarka Pazurę. Zapowiadała się jako bardzo dobra aktorka. Przy tym była bardzo piękna i uwodziła mężczyzn swoim wyglądem. Później jej kariera aktorska nie nabrała jednak tempa. Występowała głównie w serialach „Zostać miss”, „Plebania”. Zagrała niewielkie role w „Poranku kojota”, „Nigdy w życiu”, „Ja wam pokaże”. Wygrana w „Jak oni śpiewają?” także nie otworzyła jej drogi w aktorskim świecie. Dalej grała w „Plebani” i „Pierwszej miłości”. Agnieszka często pokazywała się na premierach i imprezach. Przefarbowała blond włosy na brązowe. Zmieniła styl, jednak dalej nie słychać o niej dużo.

Oczywiście oprócz tabloidów, gdzie czasem piszą o jej konflikcie z mamą, czy zaręczynami z chłopakiem. Czy Agnieszka wygra kolejny i program i zamieni występowanie przed kamerą na występowanie na scenie – tego jeszcze nie wiemy. Często mówi się, że śpiewające aktorki nie robią dobrze ani jednego, ani drugiego. Agnieszka wzrusza widzów i jurorów programu „Jak oni śpiewają?”, czy wzruszy też swoją własną publiczność i zachęci do kupienia jej kolejnej płyty?