Czasami każdy z nas ma ochotę poszaleć i ubrać się inaczej niż zwykle. Jednak boimy się kupić bardziej odważny t-shirt czy bluzę, w kolorystyce innej niż zwykle. Odpowiedzią na te problemy jest oferta nowo powstającej marki odzieżowej AliBadi.

Zaskoczy nas ona – dodatkami !!! A dokładniej możliwością wymiany kieszonek, wnętrza kaptura itp. Elementy te będą przyczepiane na napy lub suwaki.

Dodatki będzie można wybrać z kilkudziesięciu  materiałów. Rozwiązanie takie umożliwia prostą zmianę wyglądu t-shirta czy spodni. Na co dzień stonowany wygląd, szybką zmianą dodatków, np. na neonowe lub w cekiny, można diametralnie zmienić.

Przy okazji możemy zobaczyć, w jakiej kolorystyce wyglądamy dobrze, nie wydając fortuny.

Dodatki do ubrań AliBadi można będzie kupić w dowolnym momencie. Pierwszy zestaw jest gratis. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość zamówienia dodatków z materiału, który sami zaprojektujemy. Może to być ciekawy pomysł na prezent, który zrobimy z materiału ozdobionego podpisami wszystkich przyjaciół jubilata.

Pierwsza kolekcja AliBadi w oficjalnej sprzedaży pojawi się dopiero w grudniu, ale już teraz można nabyć ubrania w specyficznej przedsprzedaży dostępnej na:

https://wspieram.to/2695-pierwsza-kolekcja-alibadi.html