We współczesnym hedonistycznym świecie, gdy wszyscy ( lub też prawie wszyscy) chcą żyć szybko i intensywnie, wierny partner jest na wagę złota. Niestety statystyki są nieubłagane- ok. 30% osób pozostających w stałych związkach zdradza partnera/partnerkę. To właśnie do nich skierowana jest oferta firm, które to ułatwiają. 

Co mają w swojej ofercie? Szeroki zakres usług, dzięki którym Twoja druga połówka nie dowie się o zdradzie. Przede wszystkim- banalnie prosty, a zarazem bezlitośnie skuteczny CallBack (oddzwanianie). Składając na niego zamówienie, klient sam ustala treść przekazu. Gdy potrzebuje bez zbędnych tłumaczeń wyrwać się np. z domu, daje znać firmie ( sygnał telefoniczny, sms). Po chwili otrzymuje telefon z ustalona uprzednią informacją ( np. nagłe spotkanie biznesowe). Niebudzącą podejrzeń metodą jest również telefoniczne potwierdzenie spotkania. Wystarczy zostawić pracownikowi odpowiednią wiadomość, a zadzwoni on pod nasza nieobecność do domu i poprosi o przekazanie potwierdzenia obecności na wyjeździe służbowym. Możliwe jest również otrzymanie listownego zaproszenia na nie. W ten sposób zyskujemy wolny weekend, bez żadnych pytań i wymówek ze strony partnera/ partnerki. 
Dodatkowo, podczas upojnego urlopu, dostępna jest usługa telefonicznego potwierdzenia obecności. Dryga połówka otrzymuje od nas numer telefonu, pod którym podczas „służbowego wyjazdu” będziemy dostępni. Gdy zadzwoni- pracownik serwisu potwierdzi naszą obecność, informując przy tym, że w chwili obecnej jesteśmy na konferencji/posiedzeniu. 

Chociaż w Polsce firmy tego typu są rzadkością, to zapewne, podążając za amerykańskim będą się rozwijać. Oprócz standardowych usług opisanych powyżej, serwisy typu „ alibi na życzenie” oferują także inne usługi, dopasowywane indywidualnie do klienta. 

Ceny: Callback –ok. 40zł, telefoniczne potwierdzenie terminu-45zł, pocztowe potwierdzenie –ok.65 zł, telefoniczna dostępność na wyjezdzie-ok80zł