Już 21. listopada warszawską Czarną Dzielnicą zawładną najlepsi tancerze w Polsce. Tego dnia w stołecznym klubie Harlem zmierzą się 4 najlepsze kolektywy street dance w kraju!

O wyborze ekip zadecydowały zarówno osiągnięcia, jak i aktywność ich członków na polskiej scenie. W związaku z tym, o tytuł najlepszej formacji walczyć będą: Enzym Crew, DPS Kollektiv, KontraBanda Crew oraz TST Crew. Wszystkie z nich zaprezentują szczyt swoich możliwości, wyciągną prawdziwe asy z rękawów i udowodnią, że taniec to ich największa pasja i sposób na życie. Wszystko to, aby zdobyć Wasz szacunek. Uznanie klubowiczów będzie bowiem dla nich kluczową sprawą, gdyż podczas tej imprezy to właśnie publiczność oceniać będzie zacięte zmagania tancerzy i zadecyduje o tym, kto zwycięży. Czeka nas zatem niesamowite, niezwykle emocjonujące taneczne show na najwyższym poziomie, którego nie można przegapić!

Niepowtarzalną atmosferę podgrzewać będą prowadzący: mistrz polskiej sceny beatbox, finalista programu "Mam Talent" - Blady Kris, a także nieoceniona Ania "YouYa" Jujka - choreografka oraz instruktorka tańca z ogromnym doświadczeniem, znana m.in. z programu "You Can Dance". O niezwykły muzyczny mix najlepszego hip-hop'u, r&b oraz funk'u - zarówno podczas bitwy, jak i najlepszego w mieście afterparty - zadbają: trójmiejski mistrz gramofonów, znany z najlepszych imprez na wybrzeżu oraz w całej Polsce - Dj. Eddie, Dj. Papi - tancerz breakdance oraz Dj, który zaserwuje rywalizującym ze sobą tancerzom najbardziej rytmiczne numery; a także Dj. Hubson oraz Dj. Sim - na co dzień związani z Klubem Harlem, znani z najlepszych warszawskich imprez.

Jeżeli chcesz spędzieć wyjątkową noc w niecodziennym tanecznym towarzystwie, będąc tym samym świadkiem pierwszej w Polsce bitwy najlepszych ekip street dance w kraju - widzimy się już 21. listopada w klubie Harlem przy ul. Kolejowej 8/10. Przyjdź i zadecyduj, która formacja zdobędzie Twój szacunek i zostanie numerem 1 w Polsce!

ALL ABOUT RESPECT w skrócie:
Na parkiecie: Enzym Crew, DPS Kollektiv, KontraBanda Crew, TST Crew.
Na mikrofonach: Blady Kris, Ania Jujka.
Za gramofonami: Dj. Eddie, Dj. Papi, Dj. Hubson, Dj. Sim.
Na barze: Wódka + Red Bull za 12PLN przez całą noc!
Start: 21:00, do ostatniego gościa/ selekcja [impreza tylko dla osób pełnoletnich].
Wstęp: Panie 10PLN / Panowie 15PLN [z kartą klubową wstęp wolny dla jej posiadacza].
Klub Harlem, ul. Kolejowa 8/10, Warszawa.
Więcej informacji na http://www.warsaw-harlem.com .

ALL ABOUT RESPECT wspierają: 4Fun TV, RMF MAXXX, Naszemiasto.pl, Grono.net, Muzyka.pl, Independent.pl, Korba.pl, Dlaczego.com.pl, CGM.pl, Pora.pl, Hip-hop.pl, Break.pl, Szkolytanca.pl, PL.Spinner.com, Trendu.pl, Klubowa.pl, Rapduma.pl.

Dowiedz się więcej o najlepszych ekipach street Dance w Polsce:

ENZYM CREW istnieje od 2001 roku. Trenerem grupy jest Agnieszka Tempska. ENZYM składa się z młodych ludzi, charakteryzujących się wielkim temperamentem, energią i charyzmą m.in. Czajna, Paula, Maria, Jacek Bajor. Taniec jest ich największą pasją i pozwala wyrażać siebie. ENZYM nie zamyka się tylko na styl hip-hop, spełnia się również w locking'u, wacking'u i house'ie. Grupa ENZYM regularnie bierze udział w licznych turniejach tanecznych. Ich ostatnie osiągnięcie to III miejsce podczas turnieju Hip Hop International - Polskie kwalifikacje do Mistrzostw Świata w Las Vegas (Poznań 2009).

KontraBanda Crew na polskiej scenie street-dance działa od 2007 r., kiedy to jej członkowie pod tą właśnie nazwą wystąpili na Break-Session 2007. Od tego czasu skład grupy wciąż się kształtuje, dziś można już powiedzieć o dość licznej tanecznej rodzinie – KBC Family. Filozofia grupy jest prosta – miłość do kultury hip-hop, świadomość i bycie jej częścią, a w praktyce - street-dance z mocnym naciskiem na STREET. Tancerze KBC starają się rozwijać swoje umiejętności w oparciu o wszechstronność, specjalizują się w różnych stylach – tj. popping, locking, hip-hop, house, krumping. Członkowie KBC jak dotąd regularnie biorą udział we wszystkich ważniejszych wydarzeniach tanecznych w kraju, podejmują również wyzwania za granicą.

DPS Kollektiv to bardzo świeża ekipa street dance. Tancerze, którzy wchodzą w jej obecny skład stanowią czołówkę polskiej undergroundowej sceny street dance. Na początku Dobry Polski Styl zakiełkował w głowie Pawła Krupy jako projekt taneczny zrzeszający najlepszych street dancerów Polski. Jednak bardzo szybko okazało się, że większa część ekipy pragnie rozszerzyć wzajemną współpracę. I tak, po ponad sześciu miesiącach planów, wspólnych treningów i pokazów powstała oficjalna ekipa DPS Kollektiv, w skład której wchodzą: Kari, Lipskee, Jolanda, Batman, Temps i Pablo (a także gościnnie B-boy Meks). W DPS tańczą reprezentanci i specjaliści od wszystkich stylów mieszczących się w szeroko pojętym street dance: hip-hop, house, popping & bogaloo, locking, krumping oraz b-boying. Członkowie DPS to uznani w Polsce i za granicą tancerze z dużą ilością sukcesów indywidualnych. To także ludzie pełni zapału do dalszej nauki i konfrontacji jako wspólna ekipa