W sercu Łodzi, przy ulicy Ogrodowej 17, stanął czterogwiazdkowy „deluxe design” hotel, który mieści się w budynku dawnej przędzalni Izraela Poznańskiego. Bardzo odważny i nowoczesny projekt Hotelu andel's powstał w londyńskiej pracowni Jestico+Whiles. Żywe kolory i śmiałe kształty wraz z ekskluzywnymi materiałami wykończeniowymi, budują niepowtarzalną atmosferę. Fasada XIX wiecznej fabryki, która została starannie odrestaurowana, łączy się z nowoczesnym, luksusowym i designerskim wnętrzem. W środku między wzornictwem z XXI wieku znajdziemy historyczne elementy przędzalni.

Na dachu hotelu możemy podziwiać widok na Łódź z …przepięknego basenu.
Pokoje oraz apartamenty charakteryzują się również najwyższym światowym wzornictwem. Zaprojektowane zostały z odważnych kolorów, nietuzinkowych kształtów i wysoko jakościowych materiałów.
andel’s Hotel Łódź położony jest w centrum miasta, w kompleksie kulturalno-handlowym Manufaktura oraz w pobliskim sąsiedztwie ulicy Piotrkowskiej. Oddalony od dworca Łódź Fabryczna 3 km i Portu Lotniczego im. Wł. Reymonta 10 km.
Jeżeli lubimy odpoczynek łączyć z zabiegami upiększającymi, możemy zaznać prawdziwego relaksu w Centrum Wellness & Spa, które zajmuje 1 200 m².  Zlokalizowany na najwyższym piętrze oprócz sauny, siłowni, sal cardio, masaży i usług kosmetycznych oferuje również Wellness Bar.
Za jedną noc dla dwóch osób zapłacimy od 290 do 2750 złotych.