Fotograf Fabiola Zamora wykonał piękne zdjęcia inspirowane kulturą cygańską. Będziemy mogli obejrzeć je w lipcowym wydaniu 192 Magazine w artykule zatytułowanym „Stone Wash” (dowolne tłumaczenie: „Obmyty Kamień”).

 

Modelka Kara Erwin obdarzona jest futurystyczno-androgeniczną urodą. Posiada cechy charakterystyczne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Każdy prezentowany przez nią strój został zaprojektowany minimalistycznie i mógłby zostać ubrany przez każdą z płci.

 

Fabiola Zamora zdecydował się uzupełnić pustą i chłodną scenerię zdjęć wykorzystaniem kamienia, który wypełnia przestrzeń i podkreśla stroje. Zamiast przytłoczenia barwą i zbędnymi przedmiotami, oglądamy prostotę w czarno-białym wydaniu.
Androgeniczny wygląd osiągnięty przez Erwin sugeruje, że męski styl jest coraz popularniejszy w kobiecym świecie mody. Zastosowane linie strojów, żakiety, spodnie i kurtki w stylu wojskowym pasują kobietom. Wspaniały biały szalik, którym owinięto głowę modelki nawiązuje do wpływów cygańskich w modzie.

 

Fabiola Zamora ciekawie połączył styl minimalistyczny z elementami androgenicznymi. Powstała kolejna zmysłowa seria zdjęć.