Angelina Jolie i Brad Pitt

Nie szczupła, lecz wychudzona Angelina Jolie. Media od lat karmią nas coraz to nowymi spekulacjami dotyczącymi sławnej gwiazdy i jej pogłębiającej się niedowagi. Narkotyki? Nowa rola? Stres?  Wreszcie anoreksja i głęboka depresja. Gdzie się podział symbol seksu z przed lat?

Pierwsze bardzo niepokojące sygnały docierały już w 2007 roku, kiedy to po śmierci matki aktorka ważyła zaledwie 48 kilogramów przy wzroście 173 cm. W 2011 już zaledwie 44 kg. Jej dzienna dieta ma ograniczać się do 600 kalorii, co w rezultacie sprowadza się do łyżki oleju kokosowego, garści płatków owsianych i kilku kawałeczków gotowanego mięsa.

Podczas gali rozdania Oskarów 2012, Angelina wybrała bardzo subtelną, elegancką kreację od Versace. U boku swojego przystojnego męża chętnie prezentowała prowokujące rozcięcie wzdłuż sukienki. Smukłe, ale bardzo szczupłe nogi Angeliny nie są już tak apetyczne jak kiedyś. Eksponowała też kościste ramiona i bardzo chude ręce, dumnie krocząc po czerwonym dywanie.

Gwiazda wręczyła statuetkę w kategorii ,,Najlepszy cenariusz adaptowany” oraz wspierała Brada, nominowanego w kategorii ,,Najlepszy aktor” za rolę w Moneyball.

Oskary 2012

Angelina - oskary 2012

Sukienka Angeliny Jolie

Autor: Aleksandra Daniszewska

Źródło: http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2106903/Oscars-2012-Angelina-Jolie-wows-thigh-high-split-Gwyneth-Paltrow-Cameron-Diaz-sparkle.html