"Według mnie tatuaże są na czasie. Jeden z moich  tatuaży zrobiłam w salonie tatuaży  w Szkocji, własnoręcznie, w środku nocy - nie  żałuję tego. Zawsze będzie on wspomnieniem  tamtej chwili" - Angelina Jolie.
Mówi się, że Jolie ma 23 tatuaże, jednak sama aktorka zaprzecza  temu.  Ile naprawdę posiada nie wiadomo - część z  nich pewnie jest plotką, część tajemnicą, część z nich  została usunięta. Obecnie wiadomo o 14-stu tatuażach. Jedyne co na pewno wiemy, to to, że Jo uwielbia tatuować swe ciało.
Czarny krzyż na biodrze – obok którego widnieje łacińskim napisem "quod me nutrit me destuit"  (to, co trzyma mnie przy życiu, jednocześnie mnie zabija”). Kiedyś na tym miejscu był inny tatuaż – smok z niebieskim językiem zrobiony po upojnej nocy w Amsterdamie. "Rano obudziłam się w łóżku wodnym z tym  śmiesznie wyglądającym smokiem z niebieskim  językiem na moim biodrze. Zdałam sobie sprawę,  że popełniłam błąd i po paru miesiącach zakryłam  go krzyżem" – AJ
Linia zaprojektowana przez Angeline i  jej byłego męża - Billego Boba na prawym  przedramieniu.

Smok, zdobiący dolną część pleców.
Niebieski okienko, również dolna część pleców. Tatuaż znajduje się między indiańskimi znakami.
Słowa Tennessee Williamsa "A PRAYER FOR THE WILD AT HEART KEPT IN CAGES" (Modlitwa dla dzikich serc zamkniętych w klatce) wypisane na lewym przedramieniu.
Czarny, chiński smok ozdabia lewy biceps.
Pięć kolumn składających się ze starożytnego pisma(język Khmerów), który ma chronić Angeline przed nieszczęściami i wypadkami.
Na wewnętrznej stronie nadgarstka „h”.
Wiadomo, że istniały jeszcze trzy tatuaże „Billy Bob”, chiński symbol odwagi i chiński symbol śmierci, które Joli usunęła. Co kryje jeszcze ciało Angeliny, wie chyba tylko Brad Pitt