Angelina Jolie i Brad Pitt tworzą parę już od siedemnastu lat. Aktorzy posiadają trójkę własnych oraz trójkę adoptowanych dzieci.  Od zaręczyn gwiazd rodem z Hollywood minęło zaledwie kilka miesięcy, a o ślubie wie już cały świat.  Przygotowania ruszyły pełna parą. Mimo tego, że nie znamy jeszcze dokładnej daty jak i miejsca uroczystości. Wszystko wskazuje na to, że  będziemy mogli oglądać kolejny ślub stulecia.

Brad Pitt i Angelina Jolie - ślub

Jak donoszą tabloidy pierścionek zaręczynowy kosztował Brada ponad 2 miliony dolarów.

Angelina Jolie - pierścionek zaręczynowy

Angelina Jolie na ślubie chce wyglądać idealnie. Gwiazda i to pewnie wszystkich zaskoczy planuje "utyć" przez ślubem. Aktorka jest znana ze stosowania ciągłych diet. Angelina Jolie  wyglądem przypomina anorektyczną modelkę, pomimo swojej niezwykłej urody.

Angelina Jolie - dieta

Przyszła żona Brada Pitta planuje przytyć minimum 5kg, aby mieć figurę tożsamą z tą, którą prezentowała w filmie "Pan i Pani Smith". Przypomnijmy, że właśnie w czasie kręcenia tego filmu Angelina Jolie uwiodła Brada Pitta.

Brad Pitt i Angelina Jolie - ślub

Posiłki do nowej diety gwiazdy dobiera słynny na całym świecie  angielski kucharz Jamie Oliver. Trendu.pl popiera trend na kobiecą sylwetkę. Anorektyczny look nie jest sexy.

 

Źródło zdjęć: www.hollywoodnose.com, www.plotek.pl, www.glamzzle.com

Autor: Beata Adamus