Fanom fotografii nie sposób przejść obojętnie obok aparatu FinePix 100 marki Fujifilm.

Aparat FinePix 100 to hołd oddany fotografii. W obliczu istnego zalewu nowoczesnego designu i cyfrowych technologii coraz bardziej cenimy styl retro, czyli to co sprawdzone i stylowe. Marka Fujifilm dla wszystkich nostalgików i fanów eleganckiej klasyki zaproponowała model, który łączy w sobie formę i piękno klasycznych aparatów z minionej epoki oraz najnowsze cyfrowe innowacje technologiczne, zamknięte w pięknym eleganckim korpusie.

Aparat FinePix 100 czerpie z tego co sprawdzone, czyli funkcjonalności i estetyki aparatów na filmy światłoczułe. Pokrętła zostały tak rozmieszczone, aby swobodnie ustawić parametry, co sprzyja swobodnemu fotografowaniu. Jednocześnie każdy z elementów sterujących jest precyzyjnie dopracowany, tak by fotograf mógł szybko ustawić przysłonę, prędkość migawki i skorygować ekspozycję. Dzięki tak wygodnej obsłudze i ergonomii konstrukcji pozostaje już tylko przyjemność z fotografowania i kreowania własnej rzeczywistości.

FinePix 100 marki Fujifilm jest dowodem na to, że nowoczesna technologia z powodzeniem może współgrać z klasycznym, stylowym designem.

Autor: Sophie