Airbnb to serwis internetowy, który specjalizuje się w wynajmie nietypowych destynacji.

Portal zredefiniował styl życia i podróżowania na całym świecie. Nie poszukujemy już masowych wczasów w Tajlandii, aby oddawać się masażom i narażaniu ciała na nowotwór pod wpływem nadmiernego słońca.

Teraz poszukujemy nietypowych destynacji i ekskluzywnych miejsc.

Od dłuższego czasu hitem jest Skandynawia. Gejzery Islandii czy wędkowanie w Norwegii to cel pielgrzymek coraz liczniejszych butikowych biur podróży.

Hitem tego roku będą Niemcy i dawna Europa Środkowa, ze szczególnym zainteresowaniem lokalnymi, specyficznymi dla regionu winami i oddawanie się relaksowi w łaźniach i termach.

Dla osób z bardziej zasobnym portfelem rekomendujemy Koreę wraz z jej kulturą przyrządzania Kimchi i genialnymi, organicznymi SPA.

Aspirujący biznesmeni, którzy chcą się wyróżnić i zrobić wrażenie na partnerach wybiorą Skandynawię. Należy delektować się genialnie przyrządzanym śledziem i podziwiać przyrodę, która nie ma sobie równych na kontynencie.

Jeżeli planujecie wizytę w Norwegii, nie możecie ominąć Holmenkollen, z legendarną już skocznią narciarską na której ulokowano designerski apartament.

Widok z samej góry zapiera dech w piersiach i leczy z lęku wysokości.

Za genialny koncept odpowiadają architekci ze studia JDS.

Świetny pomysł na krótki urlop. Doskonała idea na wielkanocną eskapadę. Rekomendacja trendu.pl