„Dla osób ceniących niepowtarzalny design i najwyższy komfort Aquare będzie pięciogwiazdkowym hotelem, nawet w najgłębszej głuszy.”

Tego jeszcze nie było! Nowa jakość na polskich wodach.

AQUARE to 40 metrów powierzchni mieszkalnej, 10 metrów vordecku, 15 metrów kwadratowych "piwnicy", 50 metrów kwadratowych tarasu na dachu. Napęd przenoszony hydraulicznie pozwala manewrować z niezwykłą precyzją. Oszczędny silnik diesla zapewnia wystarczającą moc do żwawego przemieszczania się po wodzie. Wyposażenie podstawowe pozwala na wyjątkową autonomię jednostki (1800 l. wody, 1680 l. paliwa). 

Ekologiczna oczyszczalnia ścieków oszczędzi środowisko naturalne, ogrzewanie podłogowe zapewni wyjątkowy komfort nawet w najchłodniejsze dni. O ciepłej wodzie i pełnowymiarowych meblach nie wspominając, bo jest to w tej łodzi oczywiste. Jeśli nie przepadacie za przechyłami i bujaniem, to jest to coś dla Was.

Jest to niewątpliwie jednostka dla ludzi ceniących niepowtarzalny design i najwyższy komfort. W Aquare poczujecie się jak w pięciogwiazdkowym hotelu, nawet w najgłębszej głuszy.

To jest rzecz, która zrobi wrażenie na Was i na Waszych gościach. Na tarasie można urządzić przyjęcie dla całkiem sporej grupki znajomych.


BunBo

Dla mniej wymagających i dla tych, którzy nie potrzebują pełnej gamy luksusów mamy BunBo. Jest to oferta dla osób bez specjalnego doświadczenia żeglugowego, za to ceniących kontakt z naturą, bliskimi i możliwość podróżowania innymi niż zwykle ścieżkami. 

BunBo znakomicie nadaje się do żeglugi po szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, kanałach i rzekach. Z BunBo możecie wyruszyć na podbój Europy, Berlina, zamków nad Loarą lub Wenecji, gdzie tylko chcecie.  Wykonany z drewna oferuje wyjątkowy klimat i wygodę, a ogrzewanie przy pomocy piecyka na drewno zapewnia możliwość długiego korzystania, nawet w naszych szerokościach geograficznych.

BunBo dostępne jest w dwóch wariantach. Model 990 z sypialnią z łóżkiem piętrowym  lub dwuosobowym i model 1160 z dwoma sypialniami. Pełnowymiarowe wyposażenie ucieszy każdego komu jest ciasno na tradycyjnym jachcie. Wyjątkowa stabilność zaspokoi tych, którzy nie przepadają za przechyłami i bujaniem. Sprawna jednostka napędowa zapewni efektywne przemieszczanie się i niskie zużycie paliwa. 

Obie jednostki dostępne już są w systemie Fractional Ownership (współwłasność dóbr luksusowych) wrocławskiej firmy Share48. Dla osób zainteresowanych organizowane są pokazy tych łodzi w okolicach Berlina