Grupa designerów z James Law Cybertecture w Hongkongu wyprzedza o kilometr oczekiwania nawet najbardziej wymagających i rządnych ekskluzywności potencjalnych klientów. Apartamenty powstałe w bliźniaczych wieżach ,,Aquaria Grande” to najwyższy standard, nowa era, to wręcz celebracja najdrobniejszych aspektów domowego egzystowania

Aquaria Grande

Niepoprawnie luksusowe, przeszklone apartamenty wyposażone są  w niecodzienne balkony mieszczące…basen. Marzenie? Już nie.

Dwa budynki przypominające w przekroju poprzecznym literę Y, posiadają 37 kondygnacji. Te zaś, podzielone na 3 apartamenty posiadają od trzech do pięciu sypialni, tyleż samo toalet, ogromne panoramiczne okna i oczywiście- basen, który stanowi równocześnie fasadę budynku, dodając mu tym jeszcze bardziej luksusowego charakteru.

Aquaria Grande 2

Projektanci z Hongkongu mogą poszczycić się też jakże pożytecznym rozwiązaniem- aplikacją "CH" - umieszczonym w toalecie systemem, który dostarcza analiz dotyczących stanu zdrowia użytkownika, a badania mogą zostać automatycznie wysłane do jego osobistego lekarza

"CR" natomiast zaspokaja inne potrzeby- umożliwia wyświetlanie i bieżące obserwowanie obrazu dowolnej części świata.

Aquaria Grande- wieże

Nikogo nie zdziwi, że w kompleksie odwiedzić można siłownię, spa, saunę z jacuzzi, zewnętrzny wiszący ogród, dyskotekę, multimedialny plac zabaw dla dzieci oraz ośmiopoziomowy, klimatyzowany, inteligentny parking.

To jeszcze nie wszystko. Budynki, z racji dostarczania obfitego światła słonecznego i zainstalowaniu turbin wykorzystujących siłę wiatru oraz systemowi filtracji wody są w klasie energetycznej AAA.

Aquaria Grande- balkony

320-metrowe apartamenty warte są ponad 40 milionów dolarów. Nie lada gratka dla mieszkańców Mumbaju!

Aquaria Grande- wnętrze

Aquaria Grande na zewnątrz

Aquaria Grande, dwie wieże

 

Autor: Aleksandra Daniszewska