Wyraziste i zniewalające spojrzenie oraz możliwość wykonania precyzyjnego makijażu – tego oczekujemy od kredki do oczu

ARROW to miękka kredka do oczu, której trwałość gwarantuje doskonały wygląd przez cały dzień. Jej unikalna formuła sprawia, że skóra wokół oczu jest wypielęgnowana, a rzęsy są wzmocnione i bardziej lśniące.

W składzie kosmetyku znalazły się najwyższej jakości naturalne ekstrakty, m.in. z kwiatów nagietka, który chroni przed podrażnieniami i działa regenerująco, ekstrakt z lnu odżywiający i nawilżający skórę oraz wyciąg z tataraku zwyczajnego posiadający właściwości lecznicze. Składniki zostały dobrane w idealnych proporcjach, tworząc delikatną konsystencję kredki. Takie połączenie daje gwarancję bezpieczeństwa stosowania. Nawet osoby z wrażliwą skórą wokół oczu, mogą śmiało sięgnąć po ARROW i cieszyć się pięknym spojrzeniem.

Do kredki została dołączona specjalna gąbeczka, dzięki której z łatwością rozetrzesz narysowaną kreskę uzyskując zmysłowy efekt „smoky eyes”. Gąbeczkę bez problemu można czyścić letnią wodą i mydłem, zapobiegając tym samym gromadzeniu się na niej bakterii oraz zanieczyszczeń. Kredka dostępna jest w pięciu kolorach: czarnym, brązowym, grafitowym, miętowym oraz nude. Więcej informacji znajdziesz na www.orphica.pl