Zapraszamy na kolejną, letnią edycję Targów Sztuki i Designu ART SFERA. Trzecia edycja targów odbędzie się w niedzielę 15 czerwca br., w godzinach 11-20. Targi odbędą się w nowej lokalizacji w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich, przy ul. Brackiej 25 w Warszawie.

Kolejne spotkanie ArtSfera, odbędzie się pod szyldem „więcej sztuki.” – tym hasłem chcemy przybliżyć odwiedzającym dobre projektowanie i pokazać sztukę użytkową od Polskich projektantów. Targi to również zakupy i spotkania z artystami i twórcami, których prace na co dzień są dostępne jedynie w internecie. Na odwiedzających będzie czekać ok. 100 wystawców oferujących sztukę użytkową, meble, odzież, galanterię oraz biżuterię. Swoją ofertę zaprezentują również szkoły i centra artystyczne oferujące programy hobbystyczne i edukacyjne, a także producenci i dystrybutorzy materiałów dla sfery ART

Trzecia edycja targów odbędzie się w dobrze znanym warszawiakom, Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. Doskonała lokalizacja – ścisłego centrum miasta, klimatyczne wnętrza oraz historia obiektu zachęcają do zwiedzania obiektu oraz zakupów.

Podczas Targów Art Sfera w tym samym czasie na miejscu odbywa się też Big Book Festival oraz Targ Zdrowej Żywności.

Więcej informacji dot. targów dostępne na www.art-sfera.pl oraz https://www.facebook.com/ArtSfera