Już niebawem odbędą się kolejne targi z cyklu Art Sfera. Tym razem na zakupy organizatorzy zapraszają w weekend 20-21 grudnia do Domu Towarowego Braci Jabłkowskich przy ul. Brackiej 25 w Warszawie.

Targi sztuki i designu Art Sfera to cykliczne spotkania, które od dwóch lat prezentują twórczość projektantów związanych z designem, modą, sztuką, biżuterią.

Czwarta edycja Art Sfery odbędzie się w najgorętszym, świątecznym czasie zakupowym. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, bo w ostatni przedświąteczny weekend, Dom Towarowy Braci Jabłkowskich wypełni się ponad 100 stoiskami z modą, biżuterią, torbami, akcesoriami wyposażenia wnętrz, zabawkami, książkami. To doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w świąteczne prezenty dla całej rodziny, bez wyjątków.

W ostatni przedświąteczny weekend Dom Towarowy przy Brackiej 25 na dwa dni ponownie stanie się domem towarowym z prawdziwego zdarzenia.

Tak jak poprzednio ta edycja Art Sfery nie pomija klientów, którzy poszukują atrakcyjnych produktów dla dzieci. Nie zabraknie bezpiecznych i oryginalnych zabawek dla dzieci w różnym wieku, ale też pojawi się odzież dla maluchów. Ciekawą propozycję zaprezentuje firma Kap Kap, która w swojej ofercie posiada linię odzieży dla dzieci i dorosłych, której wspólnym mianownikiem jest dopasowane wykończenie w kolorowe paski.

Nowością podczas świątecznej Art Sfery będzie stoisko z pakowaniem prezentów – samodzielnie lub z pomocą hostessy, odwiedzający będą mogli od razu zapakować kupione prezenty. Po zakupach na odwiedzających będzie czekać kawa w świątecznych aromatach oraz pieczone kasztany. Tym razem na targach pojawi się również opcja płatności mobilnych. Dzięki współpracy z operatorem płatności First Data POLCARD za znakomitą większość zakupów będzie można zapłacić kartą.

Czwarta edycja targów odbędzie się w dobrze znanym warszawiakom, Domu Towarowym Braci Jabłkowskich przy ul. Brackiej 25, w sobotę i niedzielę 20-21 grudnia 2014 r. w godzinach 11-20. Wstęp na targi jest BEZPŁATNY.

Patroni Medialni i Partnerzy targów Art Sfera: DesignItPoland.com, First Data Polcard MowimyJak.pl, PB-Group.pl, Radio 4, Urządzamy.pl, Trendu.pl, YouArtMe.com

Więcej informacji o targach na stronie organizatora: www.art-sfera.pl oraz na fanpage’u na facebooku:

http://www.facebook.com/ArtSfera