Organizacja wesela to przede wszystkim wielkie przedsięwzięcie logistyczne. Na weselu nie ma miejsca na pomyłki. Jak więc uniknąć niepotrzebnego stresu spowodowanego czyimś brakiem ?
Kochani przecież to jest banalnie proste, trzeba najpierw wszystko zaplanować, a później zlecić.

Komu?

Osobom sprawdzonym, z doświadczeniem i podchodzącym do swojego zawodu z pasją.
Tak naprawdę pierwszy trafny wybór może uchronić Cię od poniesienia dodatkowych kosztów na przykład sesji zdjęciowej, bo co zrobisz, jak okaże się, że fotograf, z którym postanowiłeś podjąć współpracę, to amator, którego dzieła nie nadają się nawet na naszą klasę, nie mówiąc już o tym, że zamiast stanowić bezcenną pamiątkę rodzinną, irytują cię i przypominają o … złej decyzji.

Chyba teraz widzisz, że w tak delikatnej materii, jaką jest artystyczna fotografia ślubna wybór właściwego fotografa, to podstawowa sprawa i nie można jej bagatelizować.

Jak więc wybrać tego właściwego?

Branża wesela jest bardzo bogata w różnego rodzaju oferty. Te poważne, poparte są przede wszystkim bogatym portfolio oraz dobrą stroną internetową.
Dobry fotograf, to kreatywny artysta, który umiejętnie dostosowuje klimat sesji zdjęciowej do temperamentu i potrzeb pary młodej. Indywidualne podejście do każdej sesji oraz szczere zaangażowanie podczas robienia każdego zdjęcia to zdecydowanie najważniejszy element udanej sesji ślubnej.

Trendu.pl już od jakiegoś czasu wyszukuje i sprawdza oferty branży ślubnej (i nie tylko) polecając swoim czytelnikom i czytelniczkom ciekawe propozycje. W tym przypadku bez dwóch zdań polecamy  Andrzeja Wrońskiego.

0_13_400

 

Jego studio fotograficzne Foto Galeria znajduje się w Pruszkowie, gdzie świadczy usługi fotograficzne na wysokim poziomie. Do dyspozycji klientów jest profesjonalne studio do sesji, oraz możliwość zorganizowania sesji w plenerze.

 

aaaa_400_03

Fotografie ślubne wykonane przez Andrzeja Wrońskiego oddają w piękny sposób klimat  jaki potrafi stworzyć para kochających się osób. Kluczem jego sukcesu jest wrodzona empatia połączona z wielką pasją do fotografii.

ttt_400

Chyba sami już wiecie, że  właśnie to przesądza o udanej sesji ślubnej, więc jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na wybór fotografa, to śmiało dzwońcie do pana Andrzeja i przedstawcie mu  swoją wizję i pomysły. Odwiedźcie też koniecznie jego galerię na stronie http://foto-galeria.com.pl być może znajdziecie tam inspiracje dla siebie. Jeżeli akurat tak się złożyło, że nie mieszkacie w pobliżu Pruszkowa, to nie martwcie się, bo pan Andrzej Wroński jest w pełni mobilnym profesjonalistą i chętnie zorganizuje Wam sesję w pobliżu Waszego miejsca zamieszkania.

 

ede_400

Redakcja Trendu.pl życzy szczęścia i miłości wszystkim młodym parom.