Gwiazda sagi „Zmierzch” po udanej kampanii dla DKNY Jeans, pojawia się po raz kolejny w sesji znanej nowojorskiej marki. Amerykańska aktorka obecnie promuje najnowszą kolekcje DKNY na sezon wiosna/lato 2012.

Podczas sesji zdjęciowej 24 –letnia aktorka pozował na dachu nowojorskiego apartamentowca z którego rozpościera się niezapomniany widok na miasto. Oprócz kreacji z najnowszej linii DKNY na sezon wiosna/lato 2012 młoda gwiazda prezentuje także najnowsze akcesoria marki – okulary, zegarki i torebki.

Na zdjęciach autorstwa cenionego duetu fotografów Inez and Vinoodh, aktorka wygląda bardzo wyrafinowanie i stylowo, a jej postrzępiona grzywka przypomina modelki z lat 70.

Stylizacje prezentowane podczas sesji są szykowne, ale zarazem bardzo miejskie, idealne na romans w wielkim mieście.

Marka DKNY jest zadowolona ze współpracy z gwiazdą i zapowiada kolejne projekty z udziałem aktorki.
Jak twierdzi przedstawicielka DKNY, Patti Cohen: „Wyjątkowa osobowość, energia                i eklektyczny styl Ashley Greene wyrażają idealnie to, czym jest dziś DKNY”.

Ashley Greene wcześniej występowała również w reklamach innych firm. W 2012 roku promowała przedsiębiorstwo SoBe, należącej do koncernu Pepsi. Natomiast w czerwcu 2011 roku została ambasadorką amerykańskiej marki kosmetycznej Mark.

Ashley Greene dla DKNY

Ashley Greene dla DKNY

Ashley Greene dla DKNY

Ashley Greene dla DKNY

 

Autor: Karolina Popłońska