Gwiazda sagi „Zmierzch” Ashley Greene została twarzą najnowszej linii jeansów marki DKNY. Oficjalna premiera bilbordów z jej udziałem miała miejsce na nowojorskim Times Square. Na premierze aktorka pojawiła się osobiście i podziwiała plakaty reklamowe z dachu piętrowego autobusu. Oczywiście ubrana była w rzeczy od projektantki Donny Karan – futrzany czerwony płaszcz, granatowe jeansy i zamszowe botki na szpilce.

ashley greeny nową twarzą marki dkny

Ashley to obecne jedna z najbardziej popularnych wampirzyc na świecie. A co za tym idzie jedna z najbardziej rozchwytywanych aktorek. Oprócz nowych ofert pracy w branży aktorskiej, otrzymuje również liczne propozycje udziału w kampaniach reklamowych największych domów mody, m.in. Donna Karan New York.

Aktorka przyznaje, że „bycie twarzą DKNY to ogromny komplement. Zawsze byłam fanką tej marki, sądzę też, że rzeczy DKNY idealnie do mnie pasują. Karan idealnie oddaje nowojorski styl, a ja kocham Nowy Jork.  Tym bardziej pochlebiło mi więc, gdy poprosili, bym znalazła się na bilbordzie na Times Square.”

Trzeba zauważyć, że Ashley Greene już wcześniej nosiła rzeczy od Donny Karan. Jednym z takich strojów była biało-czarna, asymetryczna, wieczorowa suknia w której gwiazda pojawiła się na listopadowej premierze filmu „Zmierzch: Przed Świtem”.

ashley greeny nową twarzą marki dkny

 

ashley greeny nową twarzą marki dkny

 

Autor: Karolina Popłońska