Odwiedzając Warszawę można zauważyć, że coraz częściej po mieście jeżdżą luksusowe samochody i to nie te za 150 tysięcy złotych ale już naprawdę z wyższej półki przekraczające często magiczną sumę 500 tysięcy złotych. Punktem obowiązkowym dla każdego motoryzacyjnego fana jest RoyalCars Panorama. W jej ofercie znajdują się między innymi Bentley po 700 tysięcy złotych czy też Ferrari Spider za 823 500 złotych. Jednak teraz dla maniaków motoryzacyjnych w Warszawie będzie czekać prawdziwa gratka- firmowy Salon Aston Martin. Jak podaje serwis moto.wp.pl jeszcze w tym roku pojawią się luksusowe samochody. Specjalnie w tym celu spółka AML Polska podjęła specjalne działania.

Aston Martin jest znany na całym świecie. Pierwszy samochód wyprodukowali w 1915 roku. Już od tamtej pory wyróżniał się solidnością i ciekawą linią jak na owe czasy. Brał udział w licznych wyścigach jak i był jednym z samochodów słynnego Jamesa Bonda(Glodfinger i Operacja Piorun). To co charakteryzuje tą markę to przede wszystkim luksusowe wyposażenie i elegancja. Warto dodać, że od 2002 roku Aston Martin rozpoczął współpracę ze słynnym Linn Products specjalizującym się w wysokiej jakości produktach aduio. Samochody te są przeznaczone dla prawdziwych fanów motoryzacji. Aston Martin nigdy nie kierował się produkcją masową ale jakościową. Dlatego wyprodukował dużo mniej samochodów niż przeciętnie produkuje się w Detroit przez przemysł motoryzacyjny w ciągu 1 dnia.

A Wy co myślcie  o otwarciu salonu Aston Martin w Warszawie? Myślcie, że teraz ten samochód będzie królować na warszawskich szosach?