Coraz częściej gadżety elektroniczne zachwycają nas nie tylko zaawansowaną technologią ale przede wszystkim oryginalnym designem. Firma Apple wyznaczyła nowe trendy wśród laptopów. Teraz praktycznie każda firma produkująca notebooki poświęca tyle samo czasu na aspekty technologiczne co związane z wyglądem zewnętrznym. Asus NX90 jest przełomowym modelem. Jest nie tylko ciekawy pod względem designu ale przede wszystkim posiada zaawansowaną technologię dźwiękową. Notebook został wyposażony w technologię ICEpower® by Bang & Olufsen, która zapewnia wysoką jakość dźwięku.

Poza tym sam laptop został wyposażony w w 18.4-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Posiada pełnowymiarową klawiaturę i dwa touchpady, które zostały umieszczone po przeciwnych stronach klawiatury. Takie zastosowanie ma pomóc w intuicyjnym sterowaniu urządzeniem. Dodatkowo, dzięki technologii Rotation Desktop Control użytkownik bardzo łatwo może przeglądać zdjęcia, oraz inne pliki multimedialne. Powiększanie zdjęć, przewijanie stron i dokumentów również stają się łatwe dzięki Rotation Desktop. Jest to idealny laptop dla każdej osoby, która ceni sobie ciekawy design i bardzo zaawansowaną technologię.

Asus NX90 może okazać się poważnym konkurentem dla laptopów firmy Apple. A Wam jak podoba się najnowszy notebook od Asusa?